Sinema Haberleri

The Walking Dead’in Sevilen Karakteri Daryl, Kendi Filmine Kavuşabilir

AMC’nin, The Walking Dead’in en çok sevilen başrollerinden, arbalteli kahramanı Daryl Dixon’ı konu alan bir film hazırlığı içinde olduğu belirtildi.

Diziye yakın kaynakların belirttiğine göre The Walking Dead evreninin kronolojisi göz önüne alındığında Daryl‘in kendi filmi muhtemelen 11. veya 12. sezondan sonra çekilecek.

Film, karakterin dizideki eski ana karakter Rick Grimes’ı arayışını konu alacak ve üçüncü sezonun “This Sorrowful Life” adlı 15. bölümünde ölen dengesiz ağabeyi Merle ile ilgili anılarını hatırlatacak.

Daryl’ın filmine henüz resmi olarak yeşil ışık yakılmamışken, filmin gerçekleşeceğini düşünmek için çok sayıda neden var.

Neticede AMC’nin en sevilen dizilerden biri olmanın yanı sıra tüm zamanların en çok sevilen TV programlarından biri olan dizinin kreatif ekibinin, hikayelerini diğer mecralara taşımanın yollarını düşünmeye başlaması yalnızca an meselesiydi.

Buna ek olarak AMC, beğeni kazanmış içeriklerine film uyarlamaları yapmaya da yabancı değil. Geçen sene kanal, amiral gemisi Breaking Bad’in havada kalmış yönlerini bir ölçüde çözen film El Camino’yu yapmıştı.

Daryl’in The Walking Dead işinin de Netflix üzerinden dağıtılıp dağıtılmayacağını zaman gösterecek.

Kaynak: Independent

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Terminator: Genisys Superbowl Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.