Sinema Haberleri

The First Omen Vizyon Tarihi İlk Görüntüsü Yayınlandı

The First Omen uzun zamandır planlanıyordu. 20th Century stüdyosu, korku klasiği The Omen filmine öncülük eden yeni filmi The First Omen için heyecan verici gelişmeleri duyurdu. Richard Donner’ın unutulmaz eserinin öncesini anlatan film, 5 Nisan 2024‘te sinemaseverlerle buluşacak.

Korku ve Gerilim Dolu Hikaye

Filmin konusu, genç bir Amerikalı kadının kiliseye hizmet etmek üzere Roma’ya gönderilmesiyle başlıyor. Ancak bu görev, kendi inancını sorgulamasına neden olan karanlık bir olayla karşılaşmasına yol açar. Kadının, kötülüğün vücut bulmasını sağlamayı amaçlayan korkunç bir komployu ortaya çıkarması gerekecektir.

The First Omen görüntü
Yayınlanan ilk görüntü

Güçlü Oyuncu Kadrosu ve Yaratıcı Ekip

Filmin oyuncu kadrosunda Nell Tiger Free, Tawfeek Barhom, Sonia Braga, Ralph Ineson ve Bill Nighy gibi yetenekli isimler yer alıyor. Film yapımcılığını Arkasha Stevenson üstlenirken, hikaye Ben Jacoby’nin, senaryo Tim Smith & Stevenson ile Keith Thomas’a ait.

The Omen Serisinin Geri Dönüşü

“The First Omen”, Gregory Peck’in orijinal “The Omen” filminde canlandırdığı karakterin gençliğine odaklanarak korku dünyasına yeni bir perspektif getiriyor. İlk olarak 1976’da gösterime giren “The Omen”, büyük bir başarı elde etmiş ve ardından iki devam filmi ve bir yeniden çevrimle genişlemişti. Ayrıca, 2006 yapımı yeniden çevrim, Liev Schreiber ve Julia Stiles’ın başrollerini paylaştığı modern bir yorum sunmuştu. Bu yeni film, seriyi daha da derinleştirerek korku tutkunlarını heyecanlandırmaya aday.

The Omen (2006)
The Omen (2006)

Uzun Süredir Planlanan Proje

20th Century, en azından 2016 yılından beri “The Omen” serisine bir öncül film çekmeyi planlıyordu. Bu süreçte projenin oluşumu ve gelişimi titiz bir şekilde sürdü. Şimdi ise “The First Omen”, bekleyenleri 5 Nisan 2024‘te korku ve gerilimle dolu bir sinema deneyimine davet ediyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.