Sinema Haberleri

Taika Waititi Bir Şartla Thor 5’i Çekebileceğini Söyledi

Elbette bu şart, ”What We Do In The Shadows With Thor?” gibi bir şey değil. Waititi, Chris Hemsworth‘ün de role devam kararı alması durumunda Thor 5’in yönetmen koltuğunda oturmaya devam edebileceğini açıkladı.

İlk haftasonunda 302 milyon dolarlık global açılış yaparak büyük başarıya imza atan Thor: Love and Thunder‘ın keyfini süren Taika Waititi, Insider’a verdiği röportajda şunları söyledi:

Filmimizin finalinde gözüken ‘Thor geri dönecek!’ cümlesi Chris ve beni şaşırttı çünkü bu konuda hakkında en ufak bir bilgimiz yoktu. Thor elbette dönecek, çünkü en eğlenceli karakter o ve bu başarı Chris’in.

Sözlerine de şartını belirterek devam etti;

Thor 5’de yönetmen olarak devam etmeyi elbette isterim ancak tek bir şartım var; Chris de rolüne devam edecek. Bu gerçekleşirse bu sefer şaşırtıcı bir şeyler yapmak isterim. Onca kavga dövüş gayet güzel ancak hikaye bazında beklenmeyen bir iş olmalı. Yalnızca 5 milyon dolara mal olacak bir Thor yol filmi olabiir mesela.

DCU ve Thor fanları için yutulması zor laflar, kabul etmesi güç fikirler bunlar ama Waititi büyüsü diye bir gerçek de ortada. Hayali bile merak uyandıran bu Taika Waititi çıkışının Disney isimli öğütücüden kurtulması ise imkansıza yakın elbette.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.