Sinema Haberleri

Star Wars: The Last Jedi İçin Yapılan İlk Yorumlar Umutlandırdı

Geçtiğimiz gün büyük çaplı bir törenle galası yapılan Star Wars: The Last Jedi için yapılan ilk yorumlar dikkat çekici. Yapılan yorumların çoğunluğu filmin, serinin en iyilerinden biri olduğunu işaret ediyor.

The Last Jedi filminin galası için geçtiğimiz cumartesi günü büyük bir gala düzenlendi. Filmi herkesten önce izleme fırsatı bulan seyircilerin yorumları, The Last Jedi için beklentileri artıracak cinsten. Filme hayret uyandırıcı yakıştırması yapan mı dersiniz, Mark Hamill’in performansını yerlere göklere sığdıramayanlar mı dersiniz, onlarcası Twitter’ı istila etmiş durumda.

Aralarından en dikkat çekici olanları sizler için derledik. Neden mi yaptık? Biz bu kadar heyecanlanmışken, sizi de aynı heyecan dalgasına katmak istedik tabii ki!

The Last Jedi, büyücüleciyi çekimleri ve en sıkı savaş sahneleriyle gerçekten de fantastik, merak uyandırıcı, hazin, komik ve güçlü olmuş. Kaptırdığınız zaman tamamen kendinizi kaptırıyorsunuz. Empire’dan bu yana en iyi Star Wars filmi.

Star Wars: The Last Jedi her şeye sahip. Tutkulu, komik, duygusal ve heyecan verici. Dudak uçuklatan sahnelerini çok beğendim. Halen titriyorum.

Star Wars: The Last Jedi, çok farklı, heyecanlı ve sürpriz dolu olmuş. İnanılmaz anlara ve birçok duygu yüküne sahip. Sürpriz kaçıranlardan uzak durun!

SENİ SEÇTİM: EFSANELİK!!! Rian resmen döktürmüş. Umarım bu Tweet doğru yere ulaşır. The Last Jedi beni yeniden çocuk gibi hissettirdi. SÜPER!!!

Star Wars: The Last Jedi beni resmen yere serdi. Rian Johnson ve ekibi bu işin hakkından gelmiş; gerilim, kahkaha ve duygu yüklü. Hepsinden öte tüm karakterleri bir adım öteye taşımış. Geleceğe yönelik daha fazla malzeme var. Daha fazlasını bekliyorum.

Star Wars: The Last Jedi filmindeki bir sahneyi kafamın içerisinde sürekli oynatmaya devam ediyorum. Fazlasıyla çarpıcı ve beklenmedik. İlk seferinde izlediğimde hissettiklerimi asla unutmak istemiyorum. Bu film, diğer Star Wars filmlerinden beklediklerimin hepsine sahip.

The Last Jedi fazlasıyla tatmin edici. Mark Hamill’in sergilediği en iyi Luke Skywalker performansına söz yok!

Carrie Fisher’ı Leia rolünde unutulmaz anlara sahipti. Mark Hamill ise 70ler’de aldığınız Luke oyuncaklarından daha kayıp ve kırık bir karakter olmuş.

Luke haklıymış: “Bu işler düşündüğün gibi gitmeyecek”. The Last Jedi sizi parçalayacak ve tekrar tek parça haline getirecek.

The Last Jedi sonrasında adrenaline boşalması yaşadım. Empire ve A New Hope filmlerinden sonra üçüncü sıraya girer. Güldüm, ağladım ve sürekli olarak şu surat ifadesindeydim: 😱 Ne olursa olsun sürpriz kaçıranlardan uzak durun!

Star Wars: The Last Jedi filmini yeni izledim. Birçok açıdan tam anlamıyla bir başyapıt. Rian Johnson’ın A+ not alan yönetmenliği bunun en önemli nedeni olabilir. Daha önce böyle bir Star Wars filmi olmadı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.