Sinema Haberleri

Spawn Filminin Çekimleri Mayıs Ayında Başlıyor!

Todd McFarlane’nin karanlık diyarlardan gelen anti kahramanı Spawn’ın yeniden çekilmesine birkaç aydan daha az bir süre kaldı. McFarlane’nin yapımcılığını üstlendiği Spawn filmi hakkında yeni söylentiler de var!

McFarlane, bundan yaklaşık bir ay kadar önce Spawn filmi hakkındaki ilk resmi açıklamalardan birinde bulunmuştu. Ona göre Spawn’ın Jaws-vari bir yaratık olması gerekiyor. Senaryonun istediği gibi şekillenmesi için Spawn’ın hiç konuşmayan ve karanlıklar içerisine gizlenmiş, kötü bir karakter olarak tasvir edilmesi gerektiğini savunuyor. Peki hikayenin merkezinde kim olacak?

Mayıs ayında çekimlerine başlanması beklenen Spawn için birçok ünlü isimle görüşülüyormuş. Söylentilere göre Spawn rolü için Jamie Foxx’a teklif götürülmüş. Hikayenin merkezinde ise Spawn’ın dünyamızda açtığı yaraları araştırmakla yükümlü dedektif Twitch bulunacakmış. Bu rol için Leonardo DiCaprio ismi düşünülüyormuş.

Bugüne kadar Marvel ve DC tarafından DiCaprio’ya onlarca süper kahraman filmi teklifi götürüldüğü düşünülüyor. Oscar ödüllü ünlü aktörün, herhangi bir süper kahraman filminde rol almak istemediği biliniyor. Belki de Todd McFarlane’nin yenilikçi yaklaşımı DiCaprio’nun ilgisini çekebilir. Öte yandan filmin 10 milyon dolarlık bütçesi oyunculara mı harcanacak yoksa yapım sürecine mi, orası tam bir muamma haline geldi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ant-Man Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.