Sinema Haberleri

Spawn Filmi İçin Usta Senaristler Ekibe Katıldı

Blumhouse ve Todd McFarlane, uzun zamandır beklenen Spawn filmi için sonunda senaryo yazarları ile anlaştılar.

Yazar ekibinde Scott Silver (Joker), Malcolm Spellman (Falcon and the Winter Soldier, Captain America: New World Order) ve yükselen yazar Matt Mixon yer alıyor. Ekibe ve önceki işlerine bakıldığında beklenti yükseliyor.

Ayrıca Jamie Foxx‘un hâlâ filmde Spawn olarak rol alacağı da ortaya çıktı.

Spawn Jamie Foxx

McFarlane filmi yönetmeyi düşünüyordu ve senaryonun önceki taslağını yazmıştı ancak filmi yönetecek doğru kişi olmayabileceğini de kabul ederek şunları söyledi;

Eğer üst seviye bir aktörümüz, üst seviye yapımcılarımız, üst seviye yazarlarımız varsa o zaman üst seviye yönetmenler ve üst seviye görüntü yönetmenleri ile çekim yapmak ister misiniz? Cevap, ‘Tabii ki.’ İşi en üst seviyede yapmaya devam etmeliyiz.

Todd McFarlane’in Spawn’ın yaratıcısı olarak bu filmi iyi bir şekilde yönetebileceğini düşünsek de bu filmi iyi bir şekilde hayata geçirmek için çok daha yetenekli yönetmenler var. McFarlane’in de bu şekilde düşündüğünü görmek güzel.

Spawn çizgi roman

Malcol Spellman bir açıklamada şunları söyledi;

Çizgi roman şehri olan Berkeley’de büyüdüm. Todd McFarlane’in SPAWN karakteri her zaman favorilerimden biriydi. Saçmalık işler yapmayan siyahi süper kahraman olarak havalıydı ve modern meselelerle ilgileniyordu. Ben, Matt Mixon ve Scott Silver; Todd’un başlattığı şeyi ve SPAWN’ın özünde ne olduğunu onurlandırmaya, diğer süper kahraman filmlerinden farklı olarak şekilde olacağına söz veriyoruz.

Çizgi romanlarda Spawn, ihanete uğrayıp öldürüldükten sonra bir iblisle anlaşma yapan eski bir gizli operasyon ajanıdır. İblis onun Dünya’ya dönmesine izin verir ancak döndüğünde beş yıl geçmiştir, karısı hayatına devam etmiştir ve o, Dünya’da biçimsiz bir cehennem yaratığı olarak dolaşmaktadır.

McFarlane bu film için uzun zamandır çabalıyor ve yeni bir Spawn filmini umarım görmeyi başarırız.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Hobbit Yer Gösterici'de!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.