Sinema Haberleri

Sızdırılan Venom Senaryosu Hayranlar Tarafından Beğenilmedi

Geçtiğimiz yılın sonunda çekimleri başlayan ve kısa sürede yapım süreci tamamlanarak kısa bir fragmanla müjdelenen Venom filminin senaryosu sızdırıldı. Senaryoyu inceleyen birçok hayran isyan bayrağı açtı.

Özellikle Spider-Man hayranlarının merakla beklediği Venom filmi hakkında yeni bir bilgi açığa çıktı. Geçtiğimiz şubat ayı içerisinde ufak bir fragmanla Venom filmine ait ilk görüntülere ulaşmıştık fakat ortada sadece Eddie Brock vardı. Onunla birleşen simbiyot varlık Venom’un esamesi okunmuyordu.

İlgili Makaleler

Geçtiğimiz haftalarda Venom’un senaryosunun sızdırıldığı ortaya çıktı. Bir şekilde bu senaryoya ulaşan hayranlar ise filmin yeterli olmadığı görüşünde. Neden böyle düşündüklerini merak ediyorsanız yazımıza buradan itibaren devam edebilirsiniz. Sürpriz bozanlardan rahatsız oluyorsanız buradan itibaren yollarımızı ayırmak zorundayız.

Venom filmi hakkında en merak edilenlerden biri de kostümün nasıl olacağıyla alakalıydı. Filmin ilk kısa fragmanı yayınlanmış olsa da Venom’un tam kostümünü görememiştik. Sony, Venom’un kostümünü görsellerle dahi yayınlamamıştı. Hal böyle olunca büyük bir sürprizle karşılaşacağımızı düşünüyorduk.

Bu sürpriz hayranları biraz ters köşe yaptı çünkü filmin sonuna kadar Venom’u kostümüyle göremiyoruz. Hatta film boyunca Eddie Brock’un simbiyotla olan mücadelesini ve devlet güçlerinden kaçışını izliyormuşuz. Filmin isminin Venom ve kostümüyle meşhur bir karakter olduğu düşünüldüğünde bu senaryo biraz garip kaçıyor.

Sony tarafından konu hakkında bir açıklama yapılmadı. Sızdırılan senaryonun ne kadar doğru olduğu da bilinmez. Eğer sızdırılan bilgiler doğruysa filmin sonuna kadar Tom Hardy’i Venom kostümü içerisinde göremeyeceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Gözler Sanatın Aynasıdır! - Big Eyes Filmi İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.