Sinema Haberleri

Scream 7 Filminde Değişiklikler: Jenna Ortega’nın Ayrılışı ve Yeni Planlar

Scream 7 filmi, Jenna Ortega‘nın ayrılışı sonrasında bir çıkmaza sürüklendi. Melisa Barrera‘nın Filistin’e destek verdiği düşünülen sosyal medya paylaşımları nedeniyle kovulması ve Jenna Ortega’nın Wednesday 2 çekimleri nedeniyle geri dönemeyecek olması, yapımcıları planlarını gözden geçirmeye zorladı.

Yeni Oyuncu Arayışları ve Senaryo Değişiklikleri

Jenna Ortega - Melisa Barrera
Jenna Ortega – Melisa Barrera

Ortega’nın ayrılmasıyla birlikte, Scream serisinin yaratıcı ekibi planlarını revize etmek zorunda kaldı. Önceki iki filmin senaristleri James Vanderbilt ve Guy Busick, yeni bir taslak üzerinde çalışacaklar. Yeni film için yeni kahramanlar bulunması gerekecek, ve set parçalarıyla ters köşeler korunabilir, ancak değişiklikler kaçınılmaz.

Scream 7 Filminde Yıldız İsimlerin Durumu

Neve Campbell ve Courteney Cox gibi orijinal yıldızlar hâlâ serinin içinde olabilir. Campbell, 2022 yapımı Scream‘de rol almış ancak maaş anlaşmazlığı nedeniyle bir sonraki film için geri dönmemişti. Yapımcılar, Sidney Prescott karakterini canlandırması için Campbell’ı geri getirmeyi umuyorlar. Bir diğer olasılık ise 2000 yapımı Scream 3’te sahne çalan Patrick Dempsey’in geri dönüşü olabilir.

Neve Campbell - Courteney Cox
Neve Campbell – Courteney Cox

Filmin Yol Haritası ve Vizyon Tarihi

Scream 7, plan değişiklikleri ve oyuncu ayrılıkları sonrasında 2025 yılında vizyona girmesi bekleniyordu. Yapımcılar, filmi sıfırdan başlatmalarına rağmen, hala güçlü bir korku hikayesi bulabilirlerse bu tarihi koruyabilirler. Scream filmleri hızlı üretilebilen ve kapsamlı görsel efektlere ihtiyaç duymayan projeler olduğundan, yeni fikirlerle film yoluna devam edebilirler.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.