Sinema Haberleri

Ryan Reynolds, Deadpool’un Sızıntı Yıl Dönümünü Kutladı

Kendine has komedi anlayışıyla bir kez daha ne kadar sivri olduğunu kanıtlayan Ryan Reynolds, Deadpool’un sızan görüntülerinin yıl dönümünü kutladı.

Tarihler 28 Temmuz 2014’ü gösterirken YouTube’a bir video düşmüştü. Oldukça kötü bir çözünürlüğü olan videoda, Deadpool’u canlandıran Ryan Reynolds’ın birkaç araba dolusu adamı pataklamasını izlemiştik.

Bu görüntüler aslında yönetmen Tim Miller’ın 2012 yılında Fox için hazırladığı, görsel efekt testiydi. Henüz Deadpool filmi için anlaşılmamıştı. Ancak hayranlardan gelen olumlu tepkilerin ardından yapım süreci hızlandırılmış ve Şubat 2016 tarihinde de Deadpool’u beyaz perdede izlemiştik.

Ryan Reynolds, 2014 yılında yaşanan sızıntıyı, kendince komik bir dille kutlamayı tercih etti. Kendi Twitter hesabı üzerinden, sanki ucuz bir dedektiflik-polisiye dizinini açılışına benzeyen bir videoyla Deadpool 1’den görüntüleri içeren bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımın başlığına da “İşte bu yüzden sıradaki Deadpool filminin çıkışı uzun sürdü. Halen bunu çözmeye çalışıyoruz. Mutlu Sızıntıyılları Deadpool 3” yazısını ekledi.

Aslında Deadpool 3’ün niye geciktiğini az çok siz de tahmin edebilirsiniz. Birkaç yıl önce Disney ve Fox birleşmesinin ardından, X-Men ve Deadpool gibi film serilerine ne olacağı belirsiz kalmıştı. Disney ve Marvel Studios’un çektiği filmlere göre biraz daha sert ve hırçın olan bu seriler, Disney’in “aile yapısına uygun” filmlerine pek uymuyor. Bu yüzden halen ortada bir Deadpool filmi yok.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.