Sinema Haberleri

Russo Kardeşler, Secret Wars Filminin Başında Olmak İstiyorlar

Infinity War ve Endgame filmleriyle Marvel’ın bir çağına müthiş bir son getiren Russo Kardeşler, olası bir Secret Wars filminin de başında olmak istiyorlar.

Infinity Saga adı altında toplanan Marvel Sinematik Evreni filmlerinden hepsi çok çok iyi filmler değildi. Eğri oturalım, doğru konuşalım şimdi. Ancak final kısmı tam dozunda ayarlanmıştı. Bunun arkasındaki en büyük emek sahibi iki isim ise Anthony Russo ve Joe Russo’dan başkaları değil.

İkili için görünürde başka Marvel filmi yok gibi gözüküyor. Ancak durum uzun bir süre böyle kalmayacaktır. Hayranların ve Disney’in beklentilerini tamamlayan Russo Kardeşler, yeni önemli görevlerde karşımıza çıkabilirler. Elbette bunlardan en önemlisi de Secret Wars hikayesi olacaktır.

İlgili Makaleler

Konu hakkında yöneltilen bir soruyu cevaplayan Joe Russo, “Hikayeyi okuduğumda 10 ya da 11 yaşındaydım. Tüm kahramanları bir araya toplayan dev bir hikayeydi. Bunu yapan ilk büyük kitaplardan da biriydi. Benim için olay bazlı hikaye anlatıcılığı konusunda da önemli bir yeri vardır. Ayrıca tüm bu karakterleri bir araya topladığında ortaya çıkacak şeyin ne olduğunu görmek açısından da önemliydi. Ayrıca kötüler ve kahramanların birlik olup dövüşme fikri hoşuma gidiyor. Anthony ve ben, kötülerin ve kahramanların arasındaki komplike ilişkilere hayranlık duymuşuzdur. Kötülerin, kendi hikayelerindeki kahramanları olduklarını düşünmelerini severiz. Secret Wars hikayesini de harekete geçiren yapı taşlarından da biri buydu. Infinity War büyüklüğünde bir şeyi tekrar hayata geçirmek istesem tercihimi Secret Wars’dan yana kullanırdım. Hatta daha büyük bir olay olurdu.” sözlerine yer verdi.

Kardeşi Anthony Russo ise daha kısa ve yalın bir cevapla “Hayal edebileceğiniz en büyük film olurdu. Bu yüzden bu hikayeyi anlatma tutkumuzu anlayabilirsiniz. Infinity Saga’dan bile daha tutkulu yaklaşıyoruz.” sözlerini paylaştı.

Umarım ilerleyen yıllarda (20 yıldan önce olacak gibi durmuyor) böyle bir yapımla da sinemada karşılaşma tecrübesini edinebiliriz. Marvel Comics’in en önemli serilerinden biri olan Secret Wars, 1984 yılında çıktığında tüm önemli karakterleri bir araya getirmeyi başarmıştı. Bakalım aynı durum sinema için de geçerli olabilecek mi?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.