Sinema Haberleri

Robert Downey Jr., Marvel İle İşinin Bittiğini Açıkladı

Tony Stark, nam-ı diğer Iron Man rolüyle 10 yıl boyunca beyaz perdede boy gösteren Robert Downey Jr., Marvel Sinematik Evreni’nindeki işinin bittiğini açıkladı.

Aslında bakarsanız Downey Jr., buna benzer birkaç açıklama daha yapmıştı; bu açıklamalar da pek birbirini tuttuğu söylenemez. Bu yılın başında “Belki dönebilirim.” şeklinde bir açıklamada da bulunan ünlü oyuncu, katıldığı başka bir programda görevini tamamladığını dile getirdi.

SmartLess Podcast’in programına katılan Robert Downey Jr., Marvel Sinematik Evreni hakkında gelen soruları, tahmin edeceğiniz üzere bu rolü tekrar canlandırıp canlandırmayacağı üzerine bir soru yöneltildi.

Downey Jr., 55 yaşına geldiğini ve hayatıyla işi arasındaki dengeyi kurmaya çalıştığını belirttiği sırada, programın sunucusu Jason Bateman, “Sanırım Marvel işleri biraz ağırdan alıyor yoksa işin bitti mi?” şeklinde soru yöneltti. Downey Jr.’ın cevabı kısa ve net oldu: “Tüm işim bitti.

10 yıl boyunca bu karakterle özdeşleşmiş olan oyuncu, son olarak “Bana kalırsa, silahlarımı kapattım ve bıraktım. Ayrıca Marvel’ın şu andaki yolculuğunu düşünüyorum ve bir sürü başka şey denediklerini görüyorum. Bunların nasıl ilerlediğini görmek için heyecanlıyım.” sözlerine yer verdi.

Robert Downey Jr.’ı bir kez daha Iron Man rolünde ya da en azından Tony Stark rolünde göreceğiz. Pandemiden önce Mayıs 2020’de vizyona girmesi planlanan fakat sonrasında ertelenen Black Widow filmi, Marvel filmlerinin öncesinde geçecek. Burada ünlü oyuncunun ufak bir rol için çekim yaptığı biliniyor. Ayrıca What If…? serisinde de seslendirme yapacağı düşünülmekte.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Matt Smith, Star Wars: Episode IX'da Genç Palpatine Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.