Sinema Haberleri

Dan Harmon, Rick and Morty Filmi İhtimalini Gündeme Getirdi

Rick and Morty hayranlarını heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Dizinin yaratıcısı Dan Harmon, bir Rick and Morty filmi fikrini gündeme getirdi.

The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda Harmon; Zack Snyder‘ın kendisine bir Rick and Morty sinema filmini yapma olasılığını sorduğunu açıkladı.

Rick and Morty filmi

Harmon, Snyder’ın kendisine yaklaşmasını, bir Rick and Morty filmi yapma konusundaki potansiyel ilgisini hatırlatarak paylaştı. Ancak bu ilginin sadece bir hayranlık seviyesinde olduğunu ve resmi bir teklif olmadığını vurguladı. Snyder, kendi yönetmenlik tarzıyla bir Rick and Morty filmine nasıl katkı sağlayabileceğini düşünmüş olabilir.

Eğlenceli ve şakayla karışık yorum yapan Harmon şunları söyledi,

Rick and Morty, Zack Snyder tatilden döner dönmez geliyor çünkü o filmin Snyder kurgusuyla başlamak istiyorum ve sonra Snyder kurgusunun yönetmen kurgusunu yapmak istiyorum, böylece altı saatlik bir Rick and Morty filmimiz olabilir ve bunun üç saati siyah beyaz olabilir.

Ancak, şakaların ötesinde Harmon, gerçekten bir Rick and Morty sinema filmi yapmaya istekli olduğunu ve hatta Warner Bros Discovery ile bu konuda ciddi görüşmeler yaptığını açıkladı. Bu, Rick and Morty’nin sinema dünyasındaki potansiyelini gösteriyor.

Harmon, bir film yapmaları halinde amaçlarının sıradan bir Rick and Morty macerasını uzatmak olduğunu belirtti. Yani, daha fazla aksiyon ve macera sunarak izleyicilere daha fazla Rick and Morty keyfi yaşatmayı hedefliyorlar.

Harmon şunları söyledi,

Benim felsefem bir Rick and Morty macerasını alıp üzerine bir miktar ekstra para harcamak ve 90 dakika uzunluğunda yapmak olurdu. Kanonik dramatik ton değişimleri ya da buna benzer şeylerle uzun metraj statüsü kazanmaya çalışmak değil, sadece Rick and Morty’nin süper belalı bir bölümü olmasını sağlamak.

Rick and Morty hayranları için bu, gelecekte büyük bir sürprize yol açabilecek heyecan verici bir gelişme olarak görünüyor. Ancak şu anda dizinin yedinci sezonu, yeni bir oyuncuyla birlikte 15 Ekim 2023’te prömiyer yapmak üzere hazırlanıyor. Dizi, yaratıcı ekip değişikliği sonrasında nasıl bir evrim geçirecek, merak konusu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.