Sinema Haberleri

Patrick Stewart ve Ian McKellen Marvel’a Dönüyor Olabilir

Patrick Stewart, Professor X ve Magneto’yu yeniden görebileceğimizi açıkladı. Ian McKellen da olası projelere sıcak bakıyormuş.

Geçtiğimiz sene Doctor Strange in the Multiverse of Madness‘da seneler sonra yeniden Professor X olarak karşımıza çıkan Patrick Stewart büyük heyecan yaratmıştı hayranlarda. Mutantların Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olmasıyla yeni bir X-Men filminin ihtimali bile sevindiriciydi. Filmdeki rolünün uzun soluklu olmamasıysa bir nebze hayal kırıklığıydı. Ancak usta aktöre göre hiçbir şey bitmiş değil.

Entertainment Tonight‘a konuşan Stewart meğerse yeni projeler için Marvel‘la görüşme halindeymiş. Hatta yakın dönemde Deadpool 3 için stüdyoyla toplantı yapmış, stüdyo yetkilileri “Beklemede kalmasını” söylemiş. Ancak röportajda söylediğine göre farklı projeler de var ortada, üstelik Ian McKellen‘ın da dahil olmaya sıcak baktığı projeler.

“Charles Xavier’ın geleceği hakkında herhangi bir açıklama yapmam doğru olmaz. Ama Ian McKellen, Doctor Strange’deki sahnelerimi izleyip “Ben de istiyorum!” dedi. İkimizin de Magneto ve Professor X’le işi bitmedi. Birtakım… Planlarımız var diyeyim.”

20th Century Fox imzalı X-Men filmlerinde Charles Xavier ve Erik Lehnsherr’i canlandıran ikili en son 2014 yılında vizyona giren Days of the Future Past‘da yer almıştı. Karakterleri devam filmlerinde sırasıyla James McAvoy ve Michael Fassbender devralmıştı. Stewart 2017 yılında Logan‘da bir kez daha Professor X olarak karşımıza çıkmış, karakter bu filmde izleyicilere veda etmişti.

Deadpool 3’te yer alıp almayacağı netleşmese de aynı filmde Wolverine‘e veda eden Hugh Jackman‘ın dönüşü belki de Stewart’ın dönüşüne de kapı aralayabilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.