Sinema Haberleri

New Mutants Yönetmeni Sacha Baron Cohen’i Warlock Olarak İstemiş

Bir türlü vizyon fırsatı yakalayamayan New Mutants filminin yönetmeni, Josh Boone, taslak aşamasında Sacha Baron Cohen’in kadrosunda olmasını istemiş.

Canlandırdığı sivri uçlu karakterlerle her zaman kendi komedi çıtasını daha da yukarıya çekmeyi başaran Sacha Baron Cohen, gerekli bütçe bulunsaymış New Mutants filminde rol alabilirmiş.

Josh Boone, New Mutants projesine 2014 yılının başlarında başlamış. Bu süreçte taslak hikayeyi çıkartmaya çalışırken hangi karakterleri kimin oynaması gerektiğini de kafasında epeyce düşünmüş.

İlk taslak çalışmalardan birinde New Mutants’ın ana kötüsü olarak Warlock karakterini belirlemiş. Bu karakteri de canlandıracak kişi olarak Sacha Baron Cohen’in ismini kenara not almış. Boone’un kafasındaki fikir Cohen’i filme hareket yakalama teknolojisiyle eklemekmiş. Yani Andy Serkis’in, LOTR’daki Gollum performansı gibi düşünebilirsiniz.

O zamanlar Disney ile birleşme yolunda olmayan Fox ise bütçe kısıtlamalarından ötürü buna izin vermemiş. Verseydi bile Cohen rol almak ister miydi pek bilemiyorum. Genellikle kendi filmlerinde rol almayı seven ve başka filmlerde ufak rollerde nadir de olsa karşımıza çıkan Cohen’i Warlock olarak pek düşünemedim açıkçası.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Sovyet Sinema Günleri'nde Tartışma Seansları Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.