Sinema Haberleri

Müzede Bir Gece Animasyonu 2022’de Geliyor

Yönetmen Shawn Levy, Müzede Bir Gece animasyonun son durumu ve muhtemel çıkış tarihi hakkında açıklamalarda bulundu.

Son Müzede Bir Gece filminin üzerinden tam 7 sene geçti. Hayranlar şahsına münhasır atmosferi, mizah anlayışı ve yıldızlar geçidi kadrosuyla büyük kitleye kendini sevdiren yapımdan yıllardır bir devam filmi bekliyor ama sonuç alamıyordu. 21 Laps Entertainment nihayet geçtiğimiz sene üçlemenin animasyon formatında Disney+‘da devam edeceğini ve adının Kahmunrah Rises Again olacağını duyurdu ancak o günden sonra pek haber alamadık yapımdan. Zaten 21 Laps Entertainment Shadow and Bone ve Stranger Things gibi dizilerle meşgul olduğundan hayli yoğun zamanlar geçiriyordu.

Şirketin sahibi ve orijinal üçlemenin yönetmeni Shawn Levy, geçtiğimiz gün yönetmenliğini üstlendiği Ryan ReynoldsFree Guy‘ın tanıtımı için Collider‘a verdiği röportajda animasyonun son şeklini almaya başladığını ve 2022 içinde yayınlanacağını açıkladı.

“Şu anda yapım sürecindeyiz. Animasyonlarda süreç filmlerden çok daha farklı işliyor. Ben de aktif görev almaya devam ediyorum, hatta bir kısmını izleme şansım da oldu. Kendine has bir yapım ama orijinal üçlemeye ve karakterlere de çok ama çok sadık. Gayet güzel bir ilerleme kaydediyoruz, 2022‘de Disney+’da olacak.”

Peki Kahmunrah Rises Again’in Konusu Ne Olacak?

Hikayemiz, Ben Stiller‘ın hayat verdiği Larry Daley‘in oğlu Nick Daley üzerinden ilerleyecek. Gece bekçiliği görevini babasından devralmakta kararsız olan Nick, çok geçmeden müzede gecelerin göründüğünden çok daha hareketli geçtiğini fark edecek. Filmlerden tanıdığımız pek çok karakter animasyonda yer alacak ancak Owen Wilson, Hank Azaria, Rami Malek ve rahmetli Robin Williams gibi ünlü oyunculardan oluşan orijinal kadro yüksek ihtimalle seslendirme için geri dönmeyecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.