AYBABTUSinema Haberleri

Michael Keaton Tekrar Batman Olabilir

Yeni bir söylentiye göre 1989 ve 1992 yıllarında iki filmde Batman kostümünü üzerine geçiren efsanevi aktör Michael Keaton, bu role geri dönebilir.

Tim Burton tarafından beyaz perdeye yansıtılan iki Batman filminin yeri bende olduğu gibi birçok izleyicideki yeri ayrıdır. Belki küçük yaşta sinemada izlediniz, belki de okul ödevinizi TV karşısında yaparken ekranda gördüğünüzde ağzınız açık biçimde dona kaldınız. Öyle ya da böyle, en iyi Batman performansları arasında her daim zirveyi zorlayan Keaton’ın ismi tekrar bu rol ile anılmaya başlandı.

The Wrap ve Hollywood Reporter’da yer alan habere göre Warner Bros. ve Michael Keaton arasında birkaç görüşme gerçekleşmiş. Bu görüşmelerde Keaton’a tekrar Bruce Wayne, yani Gotham’ın Kara Şövalyesi Batman’i oynaması için teklif götürülmüş.

Kapalı kapılar arkasında ne konuşuldu ya da ne karar verildi bilemiyoruz. Oldukça kuvvetli olan söylenti doğruysa, Michael Keaton’ın Flash filminde rol alması planlanıyormuş. Evet, Ezra Miller’ın başrolünde olduğu ve bir türlü prodüksiyon aşamasının hızlandırılamadığı Flash filminden bahsediyorum.

Söylentiye göre filmin yönetmeni Andy Muschietti, alternatif bir Flaspoint macerası anlatacak. Michael Keaton’ın canlandıracağı Batman de bu hikayedeki akıl hocalarından biri olacak. Böylece DC çoklu evrenleri arasında dolaşan Flash, nerede ne yapması gerektiğini ihtiyar Batman’den öğrenebilecek.

Dediğimiz gibi bu haber söylentiden ibaret fakat Keaton’a birkaç filmlik bir teklif sunulduğu söyleniyor. Eğer doğruysa yer yerinden oynar, benden söylemesi. Flash filminin 2022’nin yaz ayalarında vizyona girmesi bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ünlü Film Afişleri Süper Kahramanlar ile Birleşti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.