Sinema Haberleri

Mega Man Filmi Netflix’e Gelecek

Klasik Capcom video oyunu Mega Man‘in canlı aksiyon uyarlaması yakında Netflix’e gelecek.

IGN, projeye aşina olan kaynaklardan Mega Man filminin henüz geliştirme aşamasında olduğunu öğrendi. Ancak Netflix, Mega Man’i ekranlarımıza getirecek gibi görünüyor.

Proje henüz Netflix tarafından onaylanmasa da filmin yapım şirketi Supermarché, yakın tarihli bir web sitesi güncellemesi sırasında ortaklık hakkında bilgi verdi.

Resmi web sitesinde, “Henry, Rel ve şirket içi yapımcıları Orlee-Rose Strauss aktif bir geliştirme listesi tutuyor” diyor. “Çalışmalardaki özellikler arasında Capcom’un Chernin Entertainment ve Netflix için yazdıkları ve yönettikleri Mega Man filminin bir uyarlaması yer alıyor.”

Bir canlı aksiyon Mega Man filmi ilk olarak 2018’de Mega Man 11‘in yayınlanmasından birkaç gün sonra duyurulmuştu. O zamanlar, yaklaşmakta olan uzun metrajlı filme “MEGA MAN” çalışma adı verildi. Henry Joost ve Ariel Schulman‘ın filmi hem yazıp hem de yönetecekleri doğrulandı ve başlangıçta 20th Century Fox için duyurulmuştu.

İlk duyurulmasından bu yana proje hakkında çok az şey duyulmasına rağmen Joost ve Schulman, filmin geçen yıl hala geliştirme aşamasında olduğunu doğruladılar.

Joost, “Bunun için çok heyecanlıyız,” dedi. “Sanırım yakında bununla ilgili bazı büyük haberler alacağız. Şu anda çok fazla bir şey söyleyemem ama bu, bizim gönlümüze çok yakın ve çok değerli bir proje ve çok heyecanlıyız.”

Son dönemde Castlevania, The Witcher ve League of Legends: Arcane ile büyük başarı elde eden Netflix, kesinlikle proje için en iyi yayın platformu olarak görünüyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Harrison Ford, Yakın Zamanda Indiana Jones 5 İçin Kamera Karşısına Geçecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.