Sinema Haberleri

Matrix 4, 2022 Yılına Ertelendi

Matrix 4’ün yapımcısı Warner Bros. yeni bir açıklamayla birçok filminin ertelendiğini duyurdu. Ertelenme kararından nasibini alan filmlerden biri de Matrix 4 oldu.

Geçen yıl içerisinde duyurulan ve çalışmalarına hızlıca başlanan Matrix 4, orijinal ekibi tekrar bir araya toplayamasa da Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’u gücüne katmayı başarmıştı. Lana Wachowski tarafından yazılıp yönetilen film hakkında bazı görüntüler ve bilgiler açığa çıksa da, filmin hikayesine ilişkin pek bir bilgimiz bulunmuyor.

COVID-19 salgını yüzünden kapanan stüdyolardan biri de Warner Bros. olmuştu. Bu zamana kadar hazırlanmış birçok filmin vizyon tarihini erteleyen Warner Bros., The Matrix 4’ün çıkış tarihini de tam bir yıl ileriye atma kararı verdi.

Normal şartlar altında Mayıs 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen Matrix 4, çekimlerin durdurulması yüzünden ve normale dönüşün biraz daha gecikeceğinden ötürü Nisan 2022 tarihine ertelendi. Salgına ek olarak ABD’de devam eden protesto ve eylemlerin de etkisi olduğu düşünülüyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Rock Doğruladı, Black Adam Çekimleri 2020 Yazında Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.