Sinema Haberleri

Marvel’ın Yeni Filmi Belli Oldu!

guardians-of-the-galaxy-marvel-banner

Gişede rekorları alt üst eden “The Avengers” filminin ardından süper kahramanların buluşacağı Marvel’ın yeni film belli oldu.

Marvel dünyasından beyazperdeye uyarlanacak bir sonraki hikaye “Guardians of the Galaxy” olacak.

guardians-of-the-galaxy-1Uzun bir süredir sinemalarda görmeye alıştığımız çizgi roman kahramanlarının sinema uyarlamalarına Marvel dünyasından eklenen yeni halka “Guardians of the Galaxy” olacak.

Şu sıralar yönetmen kardeşler Anthony ve Joe Russo’nun üzerine çalıştığı Kaptan Amerika’nın yanı sıra Marvel, bu galaksiler arası yolcuların hikayesi üzerine de çalışıyor. Filmin 2014 yılında gösterime girmesi planlanıyor.

Filmde The Avengers filminin sonunda karşımıza çıkan Thanos adlı karakter hem Kaptan Amerika 2’de hem de Guardians of the Galaxy’de filmin kötü karakteri olarak yer alacak.

“Guardians of the Galaxy” aslında Adam Warlock, Drax the Destroyer, Gamora, Phyla-Vell, Groot ve Rocket Racoon adlı bağımsız kahramanlardan oluşan bir ekip ve 1969 ve 2008’de olmak üzere çizgi romanlarda karşımıza çıkan iki farklı grup var. Marvel, 2008 basımındaki kadronun maceralarını filme uyarlamayı düşünüyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.