Sinema Haberleri

Marvel Studios, Fantastic Four İçin Çalışmalara Başladı

Ortaya çıkan yeni bir habere göre Marvel Studios, Fantastic Four için yazarlarla görüşmeye başlamış. Ancak hemen heyecanlanmayın. Proje emekleme aşamasında bile değil!

Yayın hakları Disney’e geçtikten sonra Fantastic Four karakterlerine ne olacağı da merak ediliyordu. Disney ve Marvel Studios, ilk aşamada karakterler ve yer alacakları filmler için bir açıklamada bulunmadı. Hali hazırdaki yol haritalarını bozmamak için bu önlemi almış olmalılar. Ayrıca uzun vadede daha fazla film üretmek de ana amaçlarından biri.

Deadline muhabirlerinden Justin Kroll‘un paylaştığı bilgiye göre Marvel Studios, Fantastic Four için ön çalışmalara başlamış. Ortada bir yol çizgisi, oyuncu arayışı ya da karakterlerin serilere nasıl yedirileceğine dair bir açıklama yok. Ancak Marvel Studios, şu an için sadece yazarlarla görüşmeye başlamış.

Ortada bir senaryo olmaması biraz düşündürücü. Gerçi Marvel Studios, uzun vadede iş yaparken ana senaryoyu oturtmadan adım atmıyor. Fantastic Four karakterlerinin hangi faz içerisinde gireceği şimdiden bellidir. Ancak çekilecek Fantastic Four filmi için senaryonun belli olmadığı söyleniyor.

FRPNET Discord

Dilerseniz siz de Discord kanalımıza katılabilir ve konu hakkında görüşlerinizi bildirip sohbet edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak kaynağı belli olmayan bir söylentiye göre Marvel Studios’un, Jennifer Lawrence ile görüştüğü de belirtilmekte. Lawrence, daha önce X-Men serisinde Mystique karakterini canlandırmıştı. Acaba Marvel bu karakter için mi bir görüşme ayarladı? Yoksa yeni Fantastic Four ekibinde rol alması için Sue Storm rolünü mü teklif etti? Haberin bu kısımlarının altyapısı pek sağlam olmadığı için bir şey diyemiyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Nicolas Cage, Bu Sefer Superman Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.