Sinema Haberleri

Mad Max Filmi İçin Biraz Daha Sabretmemiz Gerekiyor

Bu sözler Mad Max serisinin yaratıcısı ve yönetmeni George Miller’a ait. Miller, Mad Max filmleriyle işinin bitmediğini dile getirdi.

Yaşlı kurt, şu aralar Three Thousand Years of Longing filminin prodüksiyon işleriyle uğraşmakta. Film üzerindeki çalışmalar öylesine gizli kapaklı tutuluyor ki sadece filmde Idris Elba ve Tilda Swinton’ın oynadığını biliyoruz.

Deadline’a röportaj veren George Miller, yeni filminin daha önce çektiği hiçbir şeye benzemediğini söyledi. Sonrasında yöneltilen Mad Max filmlerinin geleceği hakkındaki sorulara da yanıt verdi.

Miller, yeni filminin çalışmalarının bitmesinin ardından Mad Max’e geri döneceğinin müjdesini verdi. “Mad Max ile işim henüz bitmedi. İki farklı projeyi yürütmek zor olsa da bu filmden sonra yeni bir Mad Max filmi gelecek” sözleriyle hayranların yüreklerine biraz olsun su serpmiş oldu.

Bildiğiniz üzere Miller ve yapımcı şirket arasında süre gelen bir dava vardı. George Miller, yapımcı şirketin haksız kazanç sağladığı ve bundan kendisine pay vermediği gerekçesiyle mahkemelik olmuştu. Bu mahkeme süreci sebebiyle de filmle alakalı tüm prodüksiyon çalışmaları rafa kaldırılmıştı.

Henüz yeni Mad Max filmi hakkında çok fazla bilgimiz yok. Öte yandan Miller, Charlize Theron’un canlandırdığı Furiosa ile alakalı da bir film çekmek istediğini söylemişti. Ayrıca Mad Max: Wasteland isminin yayın haklarının da alındığını biliyoruz.

Bakalım yeni film projesinin ardından Mad Max hakkında en resmi açıklamayı görebilecek miyiz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.