Sinema Haberleri

Liv Tyler, Avengers: Infinity War Filminde Oynayabilir

Daha öncesinde The Incredible Hulk filminde Betty Ross’u canlandıran Liv Tyler’ın yeni Avengers filminde tekrar gözükeceğine dair yeni söylentiler çıktı.

Uzun zamandır büyük yapımlarda görmediğimiz Liv Tyler, Disney’in büyük ses getireceği düşünülen Avengers: Infinity Gauntlet filminde Betty Ross’u yeniden canlandıracağı söyleniyor.

Konu hakkında Disney tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Önümüzdeki mart ayında, Edinburg’ta çekimlerine başlanacak Infinity Gauntlet’in setine yıldız yağmuru olacağına dair söylentiler var. Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo gibi Marvel filmlerinin önemli isimleri bu sette toplanacak. Bu isimlerin arasında Liv Tyler’ın da olacağı söyleniyor.

Hatırlarsanız Age of Ultron filmiyle Hulk kayıplara karışmıştı. Mark Ruffolo’nun canlandırdığı Hulk’ın hangi filmde ortaya çıkacağını bilemiyoruz ama söylentiler Thor: Ragnarök filminde ya da en azından kapanış sahnesinde karşımıza çıkacağını işaret ediyor. Liv Tyler da Betty Ross karakterini yeniden canlandırabilir. Yani Betty ve Bruce yeniden bir araya gelebilirler.

Tabii bunlar şimdilik söylenti olarak karşımıza çıkıyor ama Liv Tyler’ı yeniden bir Marvel filminde görmek, uzun zamandır bir hayranı olan benim ve diğer takipçilerinin de çok hoşuna gidecektir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars, DC ve Marvel'a Karşı - Son Durum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.