Sinema Haberleri

LEGO Star Wars Terrifying Tales ile Cadılar Bayramı, Star Wars Evrenine Yansıyor

Disney+, yaklaşan Cadılar Bayramı özel bölümü LEGO Star Wars Terrifying Tales‘ın ilk fragmanını yayınladı. Hikayede, Poe Dameron, Mustafar’a düşer ve Darth Vader’ın Sith’ten ilham alan lüks bir otele dönüştürülen kalesinde bir tura çıkar.

Darth Vader‘ın hizmetçisi Vaneé, Poe ve BB-8‘i tura çıkarır ve onlarla bazı hikayeler paylaşır. Bu hikayeler arasında, genç Ben Solo’nun Ren ile ilk tanışmasının hikayesi olan “Kayıp Çocuk” yer alıyor. Sonra Darth Maul ve General Grievous’un nasıl yeniden doğduğunu hayal eden “Düello Canavarları” var. Son olarak, Luke Skywalker’ın en büyük dilekleri yerine getirilseydi neler olabileceğini gösteren “The Wookiee’s Paw” var.

YouTube player

Özel bölümün sloganı, “Her hikayenin karanlık bir yanı vardır” ve işte resmi özet:

The Rise of Skywalker’da yaşanan olaylardan sonra Poe ve BB-8, volkanik gezegen Mustafar’a acil iniş yapmak zorunda kalırlar ve burada Darth Vader’ın kalesinden dönüştürülen ve galaksinin ilk Sith’ten ilham alan lüks oteli ile karşılaşırlar. Poe, BB-8, Graballa ve Dean (Graballa’nın tamircisi olarak çalışan cesur bir genç) X-Wing’in onarılmasını beklerken Vader’ın sadık hizmetkarı Vaneé ile gizemli kalenin derinliklerine girerler. Yol boyunca Vaneé, Star Wars’ın tüm dönemlerinden antik eserler ve ikonik kötülerle bağlantılı üç ürkütücü hikaye paylaşır. Vaneé, hikayelerini uydurup kahramanlarımızı kalenin karanlık göbeğinin derinliklerine çekerken uğursuz bir plan ortaya çıkar. Dean’in yardımıyla Poe ve BB-8 korkularıyla yüzleşmek, eski bir kötülüğün yükselmesini durdurmak ve arkadaşlarına geri dönmek için kaçmak zorunda kalacaklar.

LEGO Star Wars Terrifying Tales’ın seslendirme kadrosunda Poe Dameron rolünde Jake Green; Dean rolünde Raphael Alejandro; Graballa the Hutt rolünde Dana Snyder; Vanee olarak Tony Hale; Ren olarak Christian Slater; Palpatine rolünde Trevor Devall; NI-L8 rolünde Mary Elizabeth McGlynn ve Darth Vader rolünde Matt Sloan yer alıyor.

Yazar ve yürütücü yapımcı olarak David Shayne, yönetmen olarak ise Ken Cunningham’ı görüyoruz. James Waugh, Josh Rimes, Jacqui Lopez, Jill Wilfert, Keith Malone, Jason Cosler ve Jennifer Twiner McCarron da yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

LEGO Star Wars Terrifying Tales filmi, 1 Ekim‘de Disney+’ta başlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  John Wick: Chapter 4 Filminden İlk Fragman Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.