Sinema Haberleri

Keanu Reeves Batman Olmak İstiyor

Kariyerindeki yükselişe son sürat devam eden Keanu Reeves’in bir sonraki hedefi “daha yaşı geçkin bir Pelerinli Süvari’ye” hayat vermek.

Keanu Reeves bir süredir kariyerinin en yoğun dönemlerinden birini yaşıyor. Matrix 4, John Wick ve Cyberpunk 2077‘nin ardından şimdilerde kendi çizgi romanı BRZRKR‘ın uyarlaması üzerine çalışan ünlü aktör bir yandan da seslendirme projelerine el atmış durumda.

DC League of Super-Pets animasyonunda Batman’i seslendirecek olan Keanu Reeves‘den şimdi de animasyonun tanıtımı kapsamında verdiği röportajda şaşırtıcı ve bir heyecan uyandırıcı bir itirafta geldi. O aklımıza Constantine, Neo gibi ikonik karakterlerle kazınmış olsa da gözü aslında bambaşka bir efsanedeymiş: Batman.

Meğerse Reeves senelerdir Batman olmanın hayallerini kuruyormuş. Röportajda animasyon vesilesiyle bu hayalini bir bakıma gerçekleştirmeyi başarsa da asıl arzusunun beyaz perdede Pelerinli Süvari’ye hayat vermek olduğunu açıkça dile getirmiş kendisi. Karakteri Michael Keaton, Christian Bale, Ben Affleck gibi isimlerin ardından ardından en son Matt Reeves‘in solo Batman filminde Robert Pattinson canlandırmıştı.

Filmin başarısının ardından Batman’in beyazperde macerasının Pattinson’la devam edeceği şimdilik kesin duruyor. Ama aktörün performansını oldukça beğenen Reeves bunu pek sorun etmiyormuş.

“Batman’i oynamayı çok isterdim, en büyük hayallerimden biri. Ama şu anda Robert Pattinson karakteri muhteşem canlandırıyor. Belki gelecekte daha yaşı geçkin bir Batman’i konu alan bir film yaparlarsa neden olmasın?”

Old Man Logan kıvamında bir Batman filminde Reeves’i görmek oldukça farklı ve güzel olabilir aslında. Pattinson en beğenilen Batman performanslarından birine imza attığı için yapımcılar onu bırakmayı pek istemese de kim bilir, belki birkaç sene sonra sürpriz bir proje karşımıza çıkar.

Kaynak: GeekTyrant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.