Sinema Haberleri

Henry Cavill, Superman Rolünü Devam Ettirmek İstiyor

Yetenekli İngiliz oyuncu Henry Cavill, katıldığı bir programda Superman rolünü uzun yıllar boyunca canlandırmak istediğini dile getirdi.

2013 yılından bu yana sinemadaki Superman olan Henry Cavill, Variety’nin düzenlediği Actors on Actors programına konuk oldu. Bir başka sinema efsanesi Patrick Stewart ile sinema, oyunculuk ve hayat üzerine konuşan Cavill, Superman ile alakalı gelen bir soruya güzel cevap verdi.

Cavill, Superman karakterini canlandırmanın tüm hayatını değiştirdiğini dile getirirken, büyük bir Superman hayranı olduğunu da ekledi. Henry Cavill şunları söyledi;

Böyle bir karakterle pelerini de yanınızda taşımış oluyorsunuz. Halkın gözünde nasıl gözüktüğünüz hayatınızın da bir parçası haline gelir. Çocuklarla tanıştığımda beni Henry Cavill olarak görmezler; fakat Superman’i görebilirler ve bunun sorumluluğu da vardır. Böylesine harika bir karakterin getirdiği sorumluluğu taşımaktan çok mutluyum. Umarım önümüzdeki yıllarda daha fazla bu rolle karşınızda olacağım.

Warner Bros. ve Henry Cavill arasında geçen aylarda bir görüşme yapılmıştı. Kapalı kapılar arkasında neler konuşulduğu tam olarak basına yansıtılmadı ama Superman’i canlandırması için Cavill ile tekrar el sıkışıldığı ortaya çıktı. Öte yandan tek başına çekilen Superman filmlerine yönelik bir çalışma olmayacak. Cavill, Justice League benzeri toplu süper kahraman filmlerinde Superman olarak karşımıza çıkmaya devam edecek.

Umarız yetenekli oyuncuyu uzun yıllar boyunca bu rolde görmeye devam ederiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Sinema Tutkunlarının Tercihi Sinemia Kapandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.