Sinema Haberleri

“Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları” Vizyonda!

hansel-gretel-banner

Hansel ve Gretel’in hikayesini, yolu bulmak için geride bıraktıkları ekmek kırıntılarını, Cadı’nın şekerden evini unutmak mümkün değil. Ancak Hansel ve Gretel büyüdüler, hatta cadı avlamaya bile başladılar.

Ocak ayı başında fragmanını yayınladığımız Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları, nihayet bu hafta vizyona girdi. Korku, fantazya ve aksiyonu birarada buluşturan filmin kadrosu ve konusu şu şekilde;

hansel-gretel-posterYönetmenliğini Tommy Wirkola’nın yaptığı ”Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları” filmin senaryosunu Dante Harper ve Tommy Wirkola yazdı.

Gemma Arterton, Jeremy Renner, Famke Janssen, Peter Stormare ve Derek Mears’ın rol aldığı aksiyon, korku türündeki fantastik filmin konusu:

Zencefilli evle ilgili travmatik bir kazadan 15 yıl sonra ‘Hansel’ ve ‘Gretel’ adlı ikizler, kendilerini cadıları yok etmeye adamış intikamcı avcılar haline gelmişlerdir. İkizler, yıllar geçtikçe avcılıkta ustalaşmış, izleme kabiliyetinde ve avını yakalama işinde ünlenmişlerdir. Sıkıntıları iyileşse de işleri oldukça kolaydır, tehlikeli sözler ve lanetler onlara işlemez. Augsburg başkanı, kasabadan gidebilmelerine ve büyücü kadınların başını bulabilmelerine yardımcı olur. Büyücü kadınların başı ise iki gün sonra gerçekleşecek ‘Kanlı Ay’ esnasında yapılacak cadılar toplantısında birçok yerel çocuğu kurban etmeyi planlamaktadır. İşleri daha kötü yapmak için, ikili aynı zamanda Augsburg’daki gücü ele geçirmiş ve kendi çapında bir cadı avlayıcısı olan acımasız Şerif Berringer ile de ilgilenmek zorundadır.

Filmin fragmanı:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.