Sinema Haberleri

Gal Gadot, James Gunn ve Peter Safran ile Birlikte Wonder Woman 3 Üzerinde Çalışacak

Gal Gadot‘un Wonder Woman‘ının DCU’daki geleceği James Gunn ve Peter Safran‘ın görevi devralmasından bu yana oldukça belirsizdi. Gunn, Gadot’un Wonder Woman’ı oynamaya devam edeceğini doğruladı ama onunla ne yapacağından henüz emin olmadığını da itiraf etti.

James Gunn‘a serinin geleceği için herhangi bir eski yıldızla görüşülüp görüşülmediği sorulduğunda şunları söyledi;

Bazıları. Bilmiyoruz. Gal Gadot ile konuştuk. Bir şeyler yapmaya hazır. Bununla ne yapacağımızdan emin değiliz.

Gal Gadot daha sonra konuyla ilgili şunları söyledi;

Perde arkasında bazı şeyler üzerinde çalışılıyor ve doğru an geldiğinde bundan haberiniz olacak.

Bu açıklamaların hemen ardından Gal Gadot, yaklaşan Netflix aksiyon filmi Heart of Stone‘un tanıtımı sırasında aktris James Gunn ve Peter Safran ile birlikte Wonder Woman 3‘ü yapacaklarını söyledi.

Wonder Woman’ı canlandırmayı seviyorum. Bu benim kalbime çok yakın ve çok değerli. James ve Peter’dan duyduğum kadarıyla birlikte bir ‘Wonder Woman 3’ geliştireceğiz.

Bunun ne zaman olacağına dair henüz bir bilgi yok. Ancak bu gerçekleştiğinde, üçünün Wonder Woman için anlatacakları yeni ve sağlam bir hikaye bulacakları konusunda şüphe yok.

Gunn ve Safran’ın DC Studios eş CEO’ları olarak geçiş yaptıkları dönemde Patty Jenkins, Wonder Woman 3 için geliştirdiği bir senaryoyu stüdyoya sunmuş ancak Warner Bros. ve DC Studios’un ilerlemek istemediği bir proje olarak sonuçlanmıştı.

Gadot, Zack Snyder’in Batman v Superman: Dawn of Justice filminde Wonder Woman izleyici ile buluştu. Daha sonra Wonder Woman ve Wonder Woman 1984‘te başrolde devam etti. Gadot’un Wonder Woman’ı Justice League’de de yer aldı ve Shazam! Fury of the Gods ve The Flash gibi DC filmlerinde de yer aldı.

Oyuncu, Wonder Woman rolüyle son yıllarda oldukça özdeşleşti. Gunn ile Safran’ın inşa etmekte oldukları yeni DC sinematik evreninde onun hikayesini nasıl devam ettireceklerini görmek ilginç olacak.

Kaynak: GeekTyrant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.