Sinema Haberleri

Fantastic Four: Pedro Pascal Reed Richards’ı, Javier Bardem, Galactus’u Canlandırabilir

Fantastic Four filminin kadrosu söylentileri artıyor. Söylentilere göre Fantastic Four çekirdek kadrosu kesinleşmek üzere. Yapımcılar Reed Richards için Pedro Pascal, Sue Storm, Johnny Storm ve Ben Grimm için de sırayla Vanessa Kirby, Joseph Quinn ve Ebon Moss-Bachrach‘la imza atmak üzere. Galactus içinse Javier Bardem‘le görüşmeler başlamış.

20th Century Fox‘un 2019 yılında Disney bünyesine girmesiyle Fantastic Four‘un Marvel Sinematik Evreni’ne katılması için çalışmalar başlamıştı. Hatta Spider-Man: No Way Home‘da alternatif evren Mr. Fantastic’i rolünde hayranların favori Reed Richards adayı John Krasinski‘yi de görme fırsatı bulmuştuk. Ancak yapım süreci uzunca bir süredir gizlilik içinde sürdürüldüğünden oyuncu kadrosu hala netlik kazanabilmiş değil. Bir de üstüne Hollywood’da SAG-AFTRA grevi başlayınca tüm yapımlar gibi Fantastik Dörtlü de sessizliğe gömülmüştü.

Ancak dün gece yayılan bir söylentiyle ortalık bir anda bayram yerine döndü: İddialara göre Pedro Pascal ve Javier Bardem sırasıyla Reed Richards ve Galactus rolleri için düşünülüyor!

Deadline‘ın haberine göre Marvel, Pedro Pascal’la Mr. Fantastic için bir süredir görüşme halinde. İçeriden kaynaklar görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtiyor. İddialara göre Pascal hem SAG-AFTRA grevinin bitmesini hem de programının netleşmesini beklemiş çünkü bildiğiniz üzere kendisi epey yoğun. Önünde The Last of Us ve Gladiator 2 gibi iki büyük yapım var. Ancak iddialara göre iki taraf da prensipte anlaşma sağlamayı başarmış.

Kadro Çoktan Kesinleşmiş Olabilir

Sızıntılarıyla meşhur The Hot Mic Podcast‘ten Jeff Sneider alacağımız haberlerin düşündüğümüzden çok daha heyecan verici olacağını söylüyor. Kaynaklarının sağladığı bilgilere göre çekirdek kadro Pascal’ın katılımıyla tamamlanacak. Son dakika değişikliği olmazsa Vanessa Kirby Sue Storm, Joseph Quinn Johnny Storm, Ebon Moss-Bachrach ise Ben Grimm olarak karşımıza çıkacak.

Üçünü de yakından tanıyoruz aslında: Kirby The Crown ve Mission Impossible 7′de, Moss-Bachrach’ı Punisher‘da izlemiştik. Quinn ise Stranger Things‘de Eddie Munson rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Hatta iddialara bakılırsa dörtlünün birlikte yer aldığı konsept çizimler bile hazırlanmaya başlamış.

Filmin ana kötüsü Galactus içinse sektörün en deneyimli isimlerinden Javier Bardem düşünülüyor ancak ufak bir sorun var: Bardem’in programı. Dune: Part II ve F1 filmi nedeniyle oldukça yoğun bir süreçten geçen Bardem’in durumu sızıntılara göre belirsizmiş. Yapımcıların birinci önceliği o olsa da farklı nihayetinde seçeneklerin değerlendirilme ihtimali yüksek görünüyor.

Tabii tüm bunların henüz söylentilerden ibaret olduğunu akılda tutmakta fayda var. Resmi ağızdan duyana kadar kadro budur demek yanlış olacaktır ancak ihtimaller azımsanamayacak kadar yüksek ve ekip gayet uyumlu görünüyor. Filmin planlanan çıkış tarihi ise 2 Mayıs 2025.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.