Sinema Haberleri

Edward Norton, MCU’ya Dönme Niyetinde

2008 tarihli The Incredible Hulk filminde yer alan fakat sonrasında MCU ile yolları ayrılan Edward Norton, ekibe tekrar dahil olmak istiyor.

Iron Man filminin başarısının ardından 2008 yılında apar topar bir Hulk filmi çekilmişti. Yeniden çekilen Hulk filminin başrolünde Edward Norton vardı. MCU’nun şekil almaya başladığı dönemde film güzel bir çalışma olmuştu.

Ancak yapımcılarla kavga edip sürekli sorun çıkartan Norton’un rolüne son verilmişti. Zaten o dönemlerde Norton iyicene kontrolden çıkmış ve Hollywood’da istenmeyen adam haline gelmişti. Şimdilerde kendisine daha yeni yeni şans verilmeye başlandı.

Bu sessizliğinin ardından Games Radar’a röportaj veren Edward Norton, eğer kabul ederlerse MCU kadrosuna tekrar katılmak istediğinden bahsetti. Elbette artık Hulk olarak dönemez. Mark Ruffalo o rolü başarıyla yerine getiriyor. Bunun yerine Norton, MCU kötülerinden birini canlandırmak istiyor.

Marvel Studios ve Disney, Edward Norton ile aynı masaya kolay kolay oturmaz gibi gözüküyor. Norton’un açıklamaları da havaya sıkılmış boş laflar olarak kalacaktır.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Trek: Wrath of Khan Filminin Çizimleri Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.