Sinema Haberleri

Edge of Tomorrow’un Devam Filmi Netleşti Gibi

Bilimkurgu, zamansal paradoks ve uzaylı istilası konularını farklı bir açıdan ele alan Edge of Tomorrow‘un devam filmine ilişkin yeni bilgiler açığa çıktı.

Edge of Tomorrow öyle aman aman efsane bir bilimkurgu filmi olmasa da anlattıkları ve görsel diliyle 2014 yılının en gözde filmlerinden biri olmuştu. Tom Cruise ve Emily Blunt’ın ince oyunculuklarını da unutmamak gerek. Eh, filmin başarısı göz önünde bulundurulduğunda Edge of Tomorrow’un devamının geleceği de kaçınılmaz bir gerçekti ama ne zaman?

Filmin yönetmeni Doug Liman, Collider’a verdiği bir röportaj sırasında devam filminin ismini açıkladı. Liman röportajı sırasında “İnanılmaz bir hikayemiz var. Gerçekten muhteşem! İlk filmi çok sevmeme rağmen, ondan çok daha iyi bir film olacak. İsmi Live Die Repeat and Repeat olacak. Tom ve Emily Blunt yeni film hakkında çok heyecanlandılar. Tek sorun ne zaman yapacağımız. Şimdi değilse, ne zaman olacak?” sözlerine yer verdi.

Edge of Tomorrow’un devam filminin isminin Live Die Repeat and Repeat olması, açıkçası bana biraz komik geldi. Sanki bir çizgi dizinin bölüm ismini çağrıştırdı ama tabii Hollywood bu konuda daha yetkin. Bana laf düşmez. Gerçi film “Live. Die. Repeat” başlığı ile DVD ve Blu-Ray olarak satışa çıkmış. Belki kendi içlerinde buna bir gönderme yapmışlardır

Liman’a göre yeni film, devam filmlerine de yeni bir bakış açısı getirecek. Live Die Repeat and Repeat bir devam filmi olacakmış ama aynı zamanda ilk filmin de öncesini anlatacakmış. Bunu nasıl yapacaklar, onu da bilemedim.

Edge of Tomorrow: Live Die Repeat and Repeat ne zaman vizyona girer bilmiyoruz ama ortada bir prodüksiyon çalışması bile yok. Emily Blunt ve Tom Cruise’un yoğun takvimleri olduğu biliniyor. Aynı zamanda Doug Liman da DC için Justice League Dark için kolları sıvamış durumda.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Karanlıklar Ülkesi: Uyanış Vizyonda!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.