Sinema Haberleri

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves Filminin Vizyon Tarihi Değişti

Paramount, Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves filminin 4 hafta ertelendiğini duyurdu. Bir ay fazladan dişimizi sıkacağız.

Paramount’un yeni Dungeons and Dragons filmi Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves’in çıkış tarihi dört hafta ertelendi. Filmin şimdi Mart 2023‘ün sonlarında gösterime gireceği bildirdi.

FRP dünyasını beyaz perdede hayata geçirmeye yönelik bu son girişim, hafızalarımızda kötü izler bırakan Jeremy Irons‘ın oynadığı 2000 yapımı filmin kaderini düzeltmeye çalışacak. Başlangıçta Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanan ve Covid nedeniyle ertelenen film için yapılan en son gecikme.

YouTube player

Son dönemde Stranger Things ile Dungeons and Dragons ve haliyle FRP yeniden popüler hale geldi. Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, bu popüler hale gelen sistemi daha da popüler hale getirmeyi amaçlıyor. Bu 4 haftalık gecikmenin bir sorun değil, lojistik sebeplerle yaşanan bir gecikme olduğu belirtildi. Yani film konusunda endişelenmeye gerek yok.

Chris Pine karşımıza Ozan olarak çıkacak. Michelle Rodriguez savaş baltasıyla bir Barbar olacak. Regé-Jean Page‘in hançeri, kılıcı ve ağır bir zırhı ile bir PaladinJustice Smith, asasıyla güçlü bir Sorcerer‘ı canlandırıyor. Sophia Lillis sürprizlerle dolu bir Druid olacak. Hugh Grant ise filmin zengin kötü adamı olarak yer alacak.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, başlangıçta 3 Mart 2023‘te sinemalarda gösterime girecekti. Bu tarihe yakın zamanda Creed III filmi eklendi. İki film çok farklı izleyici kitlesine sahip olsa da, Paramount belli ki filmi riske atmak istemedi. Ant-Man ve Wasp: Quantumania filmi Şubat ortasında vizyona giriyor. Paramount, gişe riskini minimuma indirmek istiyor belli ki.

Kaynak: MovieWeb

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.