Sinema Haberleri

Dungeons and Dragons Filmine Hugh Grant ve Sophia Lillis de Katıldı

Dungeons and Dragons filminin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Hugh Grant ve Sophia Lillis de kadroya katılan yeni isimler oldu.

Filmin kadrosu yavaş yavaş tamamlanmaya doğru yaklaşırken deneyimli aktör Hugh Grant ve IT filmindeki performansıyla dikkat çeken Sophia Lillis de kadroda yerini aldı.

Daha önce kadroya katılan Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page ve Justice Smith ile birlikte fantastik maceralar yaşayacaklar.

Sophia Lillis‘in nasıl bir karakteri canlandıracağına dair bir bilgi yok ancak söylentilere göre Hugh Grant, hikayenin kötü adamını canlandıracak. Hugh Grant‘in epik bir fantastik filmde başrol oynadığını görmek eğlenceli olacak. Daha önce kendisini hiç fantastik filmlerde izlememiştik.

Dungeons and Dragons Filminde Ne İzleyeceğiz?

Her şeyden önce bence çok yetenekli oyuncuları bir arada izleyeceğiz. Tabii konu Dungeons and Dragons olunca en önemli şey hikaye. Filmde oyuncuların hangi karakterleri canlandıracağı hakkında hiçbir bilgi yok ancak hikayeyle ilgili daha önce açıklanmış bir konu vardı. Bu açıklamada hikayenin, Dungeons and Dragons tarihinin ilk günlerine kadar uzanan güçlü bir nesne olan Vecna’nın Gözü‘nü arayan bir grup maceracıya odaklanabileceği bildirilmişti.

Vecna, Dungeons and Dragons’ın ilk yıllarından beri belirli aralıklarla karşımıza çıkan, eskiden ölümlü bir büyücüyken sonradan bir liçe dönüşen ve sonunda tanrılığa yükselen bir karakterdir. Doğal olarak da Vecna’nın Eli ve Vecna’nın Gözü çok büyük güçlere sahip iki artifekttir. Bu iki artifekti kullanmak için kişi, gözünü ya da elini feda edip yerine artifekti takmak zorundadır.

Filmin Unutulmuş Diyarlar‘da geçmesi planlanıyor.

Film Eğlenceli Olacak

Dungeons and Dragons filminin özeti henüz yayınlanmadı. Jonathan Goldstein ve John Francis Daley, filmin senaryosunu Michael Gilio’nun taslağına dayanarak yönetecek ve yazacak.

Jonathan Goldstein, senaryo hakkında şunları söyledi;

Filmin eğlenceli olmasını istiyoruz. Bu bir komedi filmi değil ancak pek bu fantastik aksiyon filminde pek çok komedi öğesi ve eğlenceli karakter sunmak istiyoruz. İzleyenlerin gerçekten filmin içine girip maceraları izlemekten keyif alacağını umuyoruz.

FRP sistemi Dungeons and Dragons ilk olarak 1974 yayınlandı ve 80’li yıllarda ABD’nin en önemli geek kültürlerinden biri haline geldi. O zamandan beri de dünya çapında milyonlarca oyuncu ve hayran topladı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Neverwinter Online Türkçe Oluyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.