Sinema Haberleri

Dredd 2: Başrolünde Karl Urban ile Gerçekleşiyor Olabilir

Kaynakları genelde doğru çıkan Giant Freakin Robot, (Judge) Dredd 2 filmi için hazırlıkların başladığını söyledi. Ayrıca Karl Urban‘ın da filmde rol alacağını iddia etti.

Zaten Karl Urban yazın sonunda yeni Judge Dredd filmlerinin çekilmesini istediğini söylemişti. O haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Biz de onun bu sözleriyle çok heyecanlanmıştık. Zira Urban’ın başrolünde olduğu 2012 filmi, serinin hayranlarından çok olumlu yorumlar almıştı. Yeniden çekilen versiyonu orijinalinin gölgesinde kalmayan nadir filmlerden biriydi.

Serinin Judge Dredd: Mega-City One adlı bir dizi ile yoluna devam edeceği yönünde söylentiler de vardı. Hatta senaryonun hazır olduğunu bile söylemişlerdi. Ancak o günden sonra bu konuda bir gelişme olmadı. Giant Freakin Robot, haberinde o projeden de bahsediyor. Ve Dredd 2 derken diziyi değil, gerçekten ikinci bir filmi kastettiklerini vurguluyor. Yani dizi projesi konusunda bir gelişme yok. Onun iptal olup olmadığı konusunda da bir bilgi yok. Yalnızca Dredd 2 adlı bir devam filminin geleceğini söylüyorlar.

Bu konuda resmi kaynaklardan bir açıklama gelmedi. Dolayısıyla haberin kesinliği ya da devam filminin detayları hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

Yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.