Sinema Haberleri

Doctor Strange, WandaVision Dizisine Dahil Oldu Söylentisi

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni kısmında çok önemli rol oynayacak Doctor Strange’in, WandaVision dizisindegörüleceği söylentisi ortaya çıktı.

Marvel Studios şu aralar WandaVision için çalışmalarını sürdürüyor. Süper kahraman hikayelerine farklı bir bakış açısıyla yaklaşacak olan WandaVision, yeni kısımda beni en çok heyecanlandıran başlıklardan biri.

WandaVision, ABD Sitcomlar’ından yola çıkılarak farklı bir tarzda anlatılacak. 60lar’da başlayan Sitcom furyasının günümüze kadar gelen etkilerini yeni Marvel filminde göreceğiz. Tabii film tamamen bunun üzerine konuşlandırılmış olmayacak.

Öte yandan Doctor Strange filminin de ön çalışmaları başlamış durumda. Doctor Strange in the Multiverse of Madness isimli filmde, daha önce Spider-Man: Far From Home’da bahsi geçen ama göremediğimiz çoklu evrenler kısmına geçiş yapacağız. Bu dizide kesinlik olmamasıyla beraber kötü karakterin Wanda, yani Scarlett Witch olacağı söyleniyor.

Bu iki yapımın yakınlığı düşünüldüğünde Doctor Strange’in de WandaVision’da gözükeceği ve olayları gözlemleyeceği söylenmekte.

Doctor Strange ve WandaVision, Aşama 4’ün en önemli iki yapım olacak. İlerleyen aşamalar için başlangıç noktası oluşturacak. Bu sebeple iki yapımın birbiriyle bağlantılı olacak olması oldukça mantıklı gözüküyor.

WandaVision, 2021’de Disney+’ta yayınlanacak. Doctor Strange in the Multiverse of Madness’in de bu tarihe yakın dönemde vizyona girmesi bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Hasbro Artık Cara Dune Figürü Üretmeyecek!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.