Sinema Haberleri

Deadpool 2’nin Bazı Sahneleri Tekrar Çekiliyor

Yayın tarihi değişikliğe uğrayan Deadpool 2’nin vizyona girmesine az bir süre kala bazı sahnelerinin Yayın tarihi değişikliğe uğrayan Deadpool 2’nin vizyona girmesine az bir süre kala bazı sahnelerinin yeniden çekildiği ortaya çıktı. ortaya çıktı.

Deadpool 2’nin vizyon tarihi haziran ayından, 18 Mayıs 2018’e çekilmişti. Vizyon tarihine bu kadar kısa bir süre kalmasına karşın Josh Brolin’in Vancouver şehrinde gözükmesi ve Ryan Reynolds’un sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda yeniden Deadpool kostümüyle gözükmesi kafaları karıştırmıştı.

Bazı söylentilere göre filmin sahnelerinin yeniden çekilmesine karar verildiği ortaya çıkmıştı. Josh Brolin bu söylentileri onaylayan isim oldu. Entertainment Weekly’e konuşan Brolin, yeniden çekimler için karlar içerisindeki Vancouver şehrine geri döndüğünü söyledi. Sahnelerin neden yeniden çekildiğine dair bir açıklamada bulunmasa da işaretleri okumak zor değil.

Deadpool 2’nin ham hali bir süre önce özel gösterimle birlikte Fox hissedarlarına ve ünlü blog yazarlarına izletildi. Film hakkında ambargo olmasına karşın birkaç blog yazarı, ağzındaki baklayı çıkarınca hayranlardan da şüphe dolu yorumlar geldi.

İlk izlenimlere göre Deadpool 2’nin ilk filme göre yarım saat daha uzun olduğu ama bu sürenin sıkıcı bir hikayeyle dolu olduğu belirtiliyor. Ayrıca Vanessa karakterinin potansiyelinin de harcandığı gelen bilgiler arasında.

Deadpool’un ilk filmi, +18 ibaresine sahip çizgi roman uyarlamalarının da yolunu açmıştı. İlk filmin popülerliği göz önüne alındığında Deadpool 2 için beklentiler de bir hayli yüksek. Umarız bu çekimler filmi daha iyi yapmaya yöneliktir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Doctor Strange Filmi İçin Yeni Afişler Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.