Sinema Haberleri

Colin Farrell, Batman Filmindeki Rolü Hakkında Konuştu

Matt Reeves’in Batman uyarlamasının çekimleri devam ediyor. Filmde rol alacak yıldızlardan biri olan Colin Farrell, rolü hakkında ilk defa konuştu.

Ben Affleck ve Matt Reeves arasında gidip gelen ve sonunda Reeves’in yönetimine bırakılan Batman filminin oyuncularından Colin Farrell, rolü hakkında ilk defa konuştu. Henüz Farrell’in rolünün ne olduğunu bilmiyoruz ancak ünlü oyuncunun Penguin karakteri olarak karşımıza çıkması muhtemel.

Robert Pattinson’ın yeni Batman olarak karşımıza çıkacağı filmin, dedektiflik havası daha ağır basan, noir bir film olması planlanıyor. Senaryosu birkaç kez değişen filme yönelik merak büyük ancak gişede nasıl bir başarı yakalayacağı da merak konusu.

Bu düşünceler gidip gelirken, Batman filminde rol alacak Colin Farrell film süresinin az ama öz olduğunu dile getirdi. Farrell açıklamasında küçüklüğünden beri büyük bir Batman hayranı olduğunu dile getirdi. Adam West’in canlandırdığı Batman’den bu yana, karakterin büyük bir hayranı olduğunu söyleyen Farrell, Reeves’in çalışmasından da memnun olduğunu belirtti.

Colin Farrell, “Daha yeni başladık ve geri dönmeyi bekliyorum. Karakterin yaratımındaki eğlenceli süreçten duyduğum heyecanı tekrar keşfetmeyi arzuluyorum. Halen yapacak çok işim var. Filmde kısıtlı bir sürem var. Tümüne yayılmış değilim. Fakat içinde bulunduğum birkaç tane lezzetli sahne var.” sözlerine yer verdi.

Ünlü oyuncunun bu açıklaması karakterinin filmin belli noktalarındaki kilit bir karakteri canlandırabiliyor olması ihtimalini artırıyor. Farrell’ın kötü adam canlandırma konusundaki başarısı da düşünüldüğünde Penguin karakteri daha da ağır basıyor.

Yeni Batman filmi bir üçleme olarak planlandığı düşünüldüğünde, Farrell’ı sonraki filmlerde daha uzun görme ihtimalini de göz önünde bulundurabiliriz.

Eğer bir aksilik ya da ertelenme olmazsa Matt Reeves’in yönettiği ve Robert Pattinson, Jeffrey Wright, Zoe Kravitz, Paul Dano, Andy Serkis gibi ünlü isimlerle dolu Batman, 21 Haziran 2021 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İptal Edilen Star Wars Oyunu, İlhamını Uncharted'tan Almış

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.