Sinema Haberleri

Ben Stiller’ın, Back to the Future Seçmelerine Katıldığı Video Ortaya Çıktı

Back to the Future: The Ultimate Trilogy Blu-ray seti için hazırlanan içeriklerden Marty McFly için yapılan oyuncu seçmeleri videoları ortaya çıktı. Seçmelere katılan isimlerden biri de Ben Stiller.

Çocukluğumun en önemli filmlerini düşündüğümde aklıma gelen ilk filmlerden biri Back to the Future olmuştur. Zamanda yolculuk kavramıyla ve belki de bilimkurguyla tanışmama vesile olmuş bir seridir. Ah, bir de tabii o muhteşem DeLorean‘ı unutmamak lazım.

Yıllar içerisinde Back to the Future için birçok belgesel ve sahne arkası görüntü çıktı. Seriye olan hayranlığımdan çoğunu izlemeye çalışırım ama ilk defa görmediğim bir video ile karşılaştım. Marty McFly rolü için oyuncu seçmelerine gelenlerden biri de Ben Stillermış.

Bu rol için ilk tercih Michael J. Fox‘tu. Ancak çekim takviminin dolu olmasından dolayı yerine Eric Stoltz tercih edilmişti. Stoltz’tan istenilen performans alınamayınca, çekimlerin yarısı halledilmesine karşın tüm proje geriye sarıldı. Stoltz görevden alındı ve vakit yaratılarak Michael J. Fox, Marty McFly rolüne getirildi.

Bu rol için yapılan seçmelere katılan Ben Stiller’ın gençliği ve toy bakışları gerçekten beni şaşırttı. Şimdilerde milyon dolarlık film projeleriyle uğraşan bir yapımcı olan Stiller’ın gençlik haliyle Marty McFly rolü için seçmelere katılmasını keyifle izledim.

Yeni duyurulan set piyasaya sunulduğunda umarım bulup alabilirim.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.