AYBABTUSinema Haberleri

Ben Affleck ve Michael Keaton, Batman Rolüyle The Flash Filminde Yer Alacak

İki Batman bir arada olur mu canım, demeyin! Ezra Miller’ın başrol olacağı ve yapım süreci uzadıkça uzayan The Flash filminde iki Batman’i bir arada göreceğiz.

Warner Bros. tarafından gelen bir sızıntıya göre The Flash filminin kadrosu için daha öncesinde düşünülen Michael Keaton ile ciddi anlamda el sıkışılmış. Ayrıca filmde rol alması düşünülen Ben Affleck ile de anlaşmanın sağlandığı söyleniyor.

Bir türlü vizyon şansı bulamayan ve Andy Muscietti’nin yöneteceği The Flash filmi, DC Evreni’nin paralel boyutlarına değinecek bir yapıda olacak. Bu yüzden birden çok Batman ile karşılaşacağımız söyleniyor.

İlk artık yaşını başını almış, ben bu işleri bırakalı çok oldu diyecek 1989 tarihli, Tim Burton’un filmindeki Batman olan Michael Keaton; diğeriyse Justice League ile Batman v Superman filmlerinde izlediğimiz Ben Affleck’in bize sunduğu Batman olacak.

Muschietti, Vanity Fair’e verdiği röportajda, “Bu Barry’nin filmi ve Barry’nin hikayesi. Fakat karakterler sandığınızdan daha fazla birbirine bağlı. İkisi de annesini bir cinayete kurban veriyor. Bu duygusal yapıyı filmde işleyeceğiz. İşte burada da Affleck’in Batman’i devreye girecek.” sözlerine yer verdi.

Marvel filmleri tarafından uzun zamandır ses gelmiyor ama şu aralar DC’nin beyaz perdedeki filmleri için bir tantanadır kopuyor. 22 Ağustos’ta gerçekleşecek FanDome’un ilk ayağında yeni bilgilere kavuşacağız ama bu çok Batmanlilik nereye varacak, çok büyük merak içerisindeyim.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.