Sinema Haberleri

Ben Affleck, Matt Reeves’in Batman Serisinden Ayrıldı!

Arapsaçına dönen yapım süreciyle sürekli gündemde olan yeni serinin başrolü Ben Affleck’in, Batman’i canlandırmayacağı ortaya çıktı.

Önce Ben Affleck’in yönetmen koltuğundan ayrıldığı haberini aldık. Daha sonrasında seçilen Matt Reeves’in, Ben Affleck’in hazırladığı senaryoyu kullanmayacağı, yeniden bir taslak çıkardığı belirtildi. Son zamanlarda söylentiler arasında Ben Affleck’in de seriden ayrılacağı dolaşıyordu ki bu haber de doğrulanmış oldu.

Henüz Warner Bros. kısmından resmi bir açıklama gelmese de The Hollywood Reporter’ın haberine göre Matt Reeves ve Ben Affleck’in yollarını ayırdığı ortaya çıktı. Reeves’in çekeceği Batman serisinin, DC Universe’dan ayrı olacağı ve herhangi bir bağının olmayacağı açıklandı. Bu sebeple yeni Batman serisi farklı bir dönemde ve farklı bir aktörle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Bu tabii Ben Affleck’in Justice League filmlerinde gözükmeyeceği anlamına gelmiyor. Affleck, buradaki Batman rolünü sürdürecek. Öte yandan iki farklı Batman ve iki farklı hikayenin olacağı göz önüne alınırsa, kafaların da bir hayli karışacağı kesin.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.