Sinema Haberleri

Beauty and the Beast Filminden Türkçe Afiş Yayınlandı – Güzel ve Çirkin

Evan Spiliotopoulos tarafından yazılan hikayeden sinemaya uyarlanan, daha zeki ve daha güçlü bir Disney prensesi modeli çizen Beauty and the Beast‘ten (Güzel ve Çirkin) Türkçe afiş geldi!

Masal, tüccar olan bir adamın fırtınaya yakalanması sonucu yakınlardaki bir şatoda konaklaması ancak şatonun sahibine dair hiçbir ipucu bulamamasıyla açılıyordu. Gitmek üzereyken kızı için bir gül koparan adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze geliyor ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalıyordu. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atılıyordu…

beauty-and-the-beast-guzel-ve-cirkin-afis

Alacakaranlık serileriyle tanınan Bill Condon‘ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin yapımcılığını David Hoberman ve Todd Lieberman üstleniyor.

Fantastik uyarlamanın başrollerinde ise Güzel’i, Harry Potter serisinde Hermione olarak tanıdığımız Emma Watson canlandırırken, bir lanet sonucu canavara dönüşen prens rolünü ise Dan Stevens üstlenecek. 

beauty-and-the-beast

Yüzüklerin Efendisi’nin Gandalf’ı olarak tanıdığımız Ian McKellen, Luke Evans, Josh Gad ve Emma Thompson da filmin kadrosunda yer alan isimler arasında. LeFou’yu komedi filmleriyle tanıdığımız Josh Gad canlandırırken, McKellen da lanet sonucunda konuşan saate dönüşen “Cogsworth the Clock” olarak karşımıza çıkacak.

Senaryosuna Steve Chbosky‘nin imza attığı fantastik uyarlama ülkemizde Amerika’yla birlikte 17 Mart 2017‘de vizyona girecek. 

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  James Gunn Baskılarına Dayanamayan Disney, Galaksinin Koruyucuları'nı Dağıttı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.