Sinema Haberleri

Avengers: Infinity War Filminin Kötüleri Belli Oldu

Çizgi roman evreninin en sevilen süper kahramanlarını ilk kez bu kadar kalabalık bir şekilde beyaz perde ekranlarına taşıyacak olan Avengers: Infinity War‘un kalabalık süper kahraman kadrosunu bilsek de kötü adamları konusunda Thanos haricinde bir fikrimiz yoktu. Disney’in yeni filmlere dair bilgileri su yüzüne çıkaran bienal tadındaki etkinliği D23 Expo sayesinde bu durum artık değişti. Thanos’un kötü adam kadrosunda kimler var?

The Black Order” adını taşıyan kötü adam ekibinde Corvus Glaive, Proxima Midnight, Cull Obsidian ve Ebony Maw bulunuyor. Çizgi romanlardakine oldukça uygun olarak tasarlanmış kıyafet ve silahlarıyla dikkat çeken ekibi tanıtan fotoğrafta acımasız titan Thanos’un beyaz perde yansıması Josh Brolin de elinde sonsuzluk taşlarının birleşmiş olduğu zırhlı eldiveni tutuyor.

Thanos bir şekilde tüm taşları ele geçirmiş olabilir mi? 

Ünlüler şöleni filmden şu ana kadar onaylanan oyuncular; Iron Man olarak Robert Downey Jr., Hulk olarak Mark Ruffalo, Black Widow olarak Scarlett Johansson, Captain America olarak Chris Evans, Thor olarak Chris Hemsworth, Scarlet Witch olarak Elizabeth Olsen, Spider-Man olarak Tom Holland, Bucky Barnes olarak Sebastian Stan, Falcon olarak Anthony Mackie, Ant-Man olarak Paul Rudd, Hawkeye olarak Jeremy Renner ve Vision olarak Paul Bettany; The Avengers ekibi olarak kadroda yer alıyor. Avengers’a dahil olan Black Panther rolündeki Chadwick Boseman filmde kendi ekibini de yanında getiriyor. Black Panther evreninden M’Baku/Man Ape rolündeki Winston Duke ve Okoye rolündeki Danai Gurira da filmde yer alacak. Thanos’a ve Sonsuzluk Eldiveni’ne karşı mücadele edecekler.

Guardians of the Galaxy ekibinden ise Star-Lord olarak Chris Pratt, Gamora olarak Zoe Saldana, Drax olarak Dave Bautista, Rocket Raccoon olarak Bradley Cooper, Groot olarak Vin Diesel ve Mantis olarak Pom Klementieff filmde yer alacak. Filmin kötü adamı Thanos olarak Josh Brolin’i göreceğimiz filmde Doctor Strange rolünde Benedict Cumberbatch ve ilk kez seyirci karşısına çıkacak Captain Marvel rolünde Brie Larson da yer alıyor.

Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı Avengers: Infinity War hikayesi, iki bölüm olarak izleyici karşısına çıkacak. İlk bölüm Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018‘de vizyona girecek. 

Kaynak: Beyazperde

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.