Sinema Haberleri

Assassin’s Creed Filmine İki Usta İsim de Katıldı

assassins-creed-movie-banner

Eskiden filmlerin oyunları yapılırdı ve oyunların bu şekilde başarıya ulaşacağı düşünülürdü. Gelin ki günümüzde artık oyunların filmleri yapılıyor ki bu gerçekten benim hoşuma giden bir şey ancak bir sorun var. Henüz adam akıllı bir film çıkmadı, her biri berbattı ve gelecekte gelecek olan bazı filmlerde pek iç açıcı değil görünüyor.

Tabii bunlar hep zevkler ve renkler, tartışmaya açık konular efenim. Ve tabii ki de çekimi yapılacak olan bir başka oyunumuz var ki oda Assassin’s Creed. Kişisel olarak ben ciddi anlamda Assassin’s Creed hayranıyım ve son oyunları hariç her oyununun neredeyse tüm ayrıntılarını bilirim, efenim sol kolumda Assassin’s Creed Ottoman Insignia dövmesi bile vardır ahem…

Çekilecek olan Assassin’s Creed filmine iki yeni üye daha katıldı. Bunlar Jeremy Irons ve Brendan Gleeson. Jeremy Irons, Marion Cotillard’ın babasını oynarken, Brendan Gleeson’da Michael Fassbender’ın babasını oynayacak.

jeremy-iron-brendan-gleeson

Jeremy Irons, Reversal Of Fortune’daki başrolü sayesinde 1990 yılında Oscar Ödülü’nü kazandı. Aynı zamanda David Cronenberg’in 1988 yapımı klasiklerinden Dead Ringers’da oynadı.

Brendan Gleeson ise In Bruges filminde yan başrolü oynadı. Aynı zamanda kendisi Harry Potter filmlerinde Alastar ‘Mad-­Eye’ Moody’i oynadı. 28 Days Later filminde’de yan başrolü oynadı.

assassins-creed-movie

Bir oyun serisi için gerçekten etkileyici insanlar var ancak unutmamak gerekir ki bahsettiğimiz oyun 91 milyon kopya sattı… Yani Hollywood filmlerine kafa tutan bir oyundan bahsediyoruz. Film Justin Kurzel tarafından yönetiliyor.

Assassin’s Creed filmi ise 21 Aralık 2016 yılında gişelere gelmesi bekleniyor.

Yazan: Uygar Genç

Kaynak: LEVEL

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Gone Home: Bir Eve Dönüş Hikayesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.