Sinema Haberleri

Arif V 216 Filmi Vizyonda

G.O.R.A. ile tanıştığımız Arif ve robot 216, yeniden beyaz perdede! Türkiye’nin en sevilen komedyenlerinden Cem Yılmaz ve başarılı oyuncu Ozan Güven‘in sevilen rollerine geri döndüğü yepyeni bilimkurgu türündeki komedi macerası Arif V 216 bugün itibariyle vizyonda.

Cem Yılmaz’ın “İnsan olmak isteyen bir Pinokyo öyküsü gibi ve dostluk üzerine,” sözleriyle özetlediği “Arif v 216″nın kadrosunda Ceku rolündeki Özge Özberk, 216’nın gönlünü çalan Seda Bakan, Pervin rolünde Ahu Yağtu, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Can Yılmaz var. Filmde Ajda Pekkan’ı Farah Zeynep Abdullah, Zeki Müren’i Çağlar Çorumlu, Ayhan Işık’ı Şükrü Özyıldız, Sadri Alışık’ı Mert Fırat, Cüneyt Arkın’ı oğlu Murat Arkın ve Filiz Akın’ı ise Maria Anastasiyeva canlandırıyor. Film, Yeşilçam ve dönem göndermeleriyle dolu.

Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. 216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanıtıp kopyalarını yapmak ister. Sunduğu cazip tekliflerle 216’yı kandırmayı başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektir. Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216’yı kurtarmak için bir mücadeleye girişir…

Herkese iyi seyirler!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Todd Lockwood Röportajı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.