Sinema Haberleri

“The Amazing Spider-Man 2” Vizyonda

Spider-man banner

Çizgi roman hayranlarının da uzun süredir beklediği The Amazing Spider-Man 2 (İnanılmaz Örümcek Adam 2) filmi bugün vizyona girdi.

2012’de izleyici karşısına çıkan İnanılmaz Örümcek Adam filminde hikayesi bir kez daha başlayan Peter Parker’ın dönüşümünü tamamlayıp Örümcek Adam yeteneklerini elde edişine tanık olmuştuk. Bu filmle birlikte kahramanlığın sorumluluk isteyen zorlu yanlarına şahit olmaya başlayan Parker’ın her günü daha karmaşık, daha yoğun geçiyor.

amazing-spider-man-2Filmin konusu şöyle;

Bir yandan kahramanlığa alışmaya, diğer yandan ise Gwen’le vakit geçirmeye çalışırken sahip olduğu yeteneklerin büyük bedeli en korkutucu haliyle karşısına dikilir. New York’u tehdit eden en büyük tehlikelerden biri olan Electro bir anda ortaya çıkar ve Peter Parker’ın şimdiye dek gördüğü en güçlü düşmanını alt etmesi gerekir. Örümcek-Adam, eski dostu Harry Osborn’un da dönmesiyle bütün düşmanlarının ortak noktası olan OsCorp’u keşfetmiş olur. Öte yandan Gwen’in babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen’e zarar vermemek için elinden geleni yapmak için çabalar; ancak Electro’nun ortaya çıkması ve Harry Osborn’un geri dönüşü, bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker’ın geçmişine dair ortaya çıkan yeni ipuçlarıysa Örümcek Adam’ın hayatının gidişatını derinden etkileyecektir…

Filmin yönetmen koltuğunda serinin ilk filminde olduğu gibi bir kez daha Marc Webb bulunurken, başrollerde Andrew Garfield ve Emma Stone’un yanı sıra Jamie Foxx da yer alıyor.

Herkese iyi seyirler!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Siborglaştırılarak Nihai Akıllı Silahlara Dönüştürülen Evcil Hayvanların Hayatta Kalma Savaşı - 3üz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.