Sinema Haberleri

Abraham Lincoln: Vampir Avcısı Vizyonda!

abraham-lincoln-vampire-hunter-banner

Yönetmenliğini Timur Bekmambetov’un yaptığı “Abraham Lincoln: Vampir Avcısı” ise eski ABD başkanlarından Lincoln’ü başrole koyan fantastik hikayesiyle dikkati çekiyor.

abraham-lincoln-vampire-hunter-movie-poster14 Şubat tarihinde “Vampir Avcısı Amerikan Başkanı” başlığı ile filmi duyurmuştuk. İşte merakla beklenen film bugün ülkemizde vizyona girdi.

Klasik konulara getirdiği farklı yaklaşımlarla ün kazanan ve daha önce Jane Austen’in klasik eseri ”Aşk ve Gurur”u bir zombi hikayesi şeklinde yorumlayan yazar Seth Grahame-Smith’in aynı isimli romanından uyarlanan film, iç savaşın en önemli ikonlarından olan eski ABD başkanını çok farklı bir karaktere büründürerek, izleyiciyi şaşırtıyor.

Filmin konusu şöyle: “19. yüzyılda Avrupa, neredeyse vampirlerin işgali altındadır. Abraham Lincoln’ün ailesi, vatanlarından yeni dünya topraklarına vampirin zulmünden kaçarak gelmiştir. Fakat kısa sürede genç Abraham, burada da ailesini vampirler yüzünden kaybedecektir. İntikam yemini eden Abraham büyük oynar ve Amerika topraklarına başkan seçilir. 11 Güney Eyaleti ile Washington yönetimi arasında çıkan iç savaş, vampirler ve insanlar arasındaki geçen iktidar mücadelesine dönüşecektir. Lincoln, vampirlerin kökünü kurutmaya kararlıdır.”

İşte filmin fragmanı:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.