Sinema Haberleri

Aaron Taylor-Johnson, Kraven’ı Avcı Değil Doğa Koruyucusu Olarak Tanımladı

Aaron Taylor-Johnson, canlandıracağı Kraven karakterini “bir hayvan sever ve doğanın koruyucusu” olarak tanımladı.

Sony‘nin bir sonraki Marvel yan filmi Kraven the Hunter‘da meşhur anti-kahramana hayat verecek olan Aaron Taylor-Johnson, Variety’ye verdiği röportajda film ve Kraven hakkında açıklamalarda bulundu. Bildiğiniz üzere Morbius ve Venom sonrası Sony imzalı Marvel yapımlarına yönelik beklenti fazlasıyla düşük şu anda. Ancak bu durum Taylor-Johnson’ın projeye olan inancını zedelememiş gibi duruyor.

Kraven’ı “Marvel’ın en meşhur ve kötü şöhretli anti-kahramanlarından biri,” olarak tanımlayan ünlü aktöre göre Sinister Six‘in de bir parçası olan Kraven Peter Parker’ın düşmanları arasında özel bir yer tutuyor.

“Kraven rolüne ısınmamın en önemli nedeni onun bir uzaylı ya da büyücü olmaması. Kraven bir avcı ve kendi doğruları olan bir karakter. Aynı zamanda bir hayvan sever ve doğanın koruyucusu. Gerçekten çok havalı bir karakter.”

Haksız da sayılmaz aslında, Kraven “Avcı” olmasına karşın avladığı hayvanlara kendine has bir şekilde saygı sunmasıyla bilinen bir karakter sonuçta. Ayrıca ilginç bir detay daha: Spor için avcılık yapılmasına da karşı. Yine de yapımcıların uyarlama yapılırken kendisinin bir “kötü adam” olduğunu unutmaması gerekecek. Morbius ve Venom sonrası bu bağlamda ne kadar başarılı olurlar bilinmez.

Taylor-Johnson röportajında ayrıca Kraven the Hunter filminin pek çok Marvel filminin aksine stüdyoda değil, tamamen dış mekanda çekildiğini söyledi. Filmde ona Dmitri Smerdyakov rolünde Fred Hechinger, Calypso rolünde Ariana DeBose ve Foreigner rolünde Christopher Abbott eşlik edecek. Russel Crowe, Levi Miller ve Alessandro Nivola da oynadıkları karakterler henüz açıklanmasa da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Kraven the Hunter 13 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.