Son Haberler
Anasayfa » Haberler » S3FCON Etkinliğinin Detayları Belli Oldu!

S3FCON Etkinliğinin Detayları Belli Oldu!

Bilimkurgu tutkunları Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek S3FCON fuarında bir araya geliyor. Yüzlerce fantastik ve bilimkurgu severin bir araya geleceği fuar, bir fuardan ziyade festival niteliği taşıyacak.

Kurguyu gerçeğe taşıyan fuar

Sloganıyla hayata geçirilen S3FCON, 11-12 Haziran’da yüzlerce fantastik ve bilimkurgu severi ağırlamaya hazırlanıyor. Çeşitli oyunlar ve yarışmalarla festival havasında geçecek olan fuar, her iki günde de sabah saat 10:00’da başlayıp, akşam 18:00’de sona erecek.

BAU S3FCON, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü’nde bulunan 1700 metrekarelik alanda gerçekleşecek. 11 Haziran Salı sabahı kapılarını ziyaretçilerine açacak olan fuar, katılımcılarına seminerler ve çeşitli aktivitelerle dopdolu iki gün yaşatacak.

Hayvanları Koruma Derneği’ne ve sokak hayvanlarına bağış toplanacak. Davetlilerden elde edilen tüm gelirleri Hayvanları Koruma Derneği’ne bağışlamayı amaçlıyor.

S3FCON, fantastik ve bilimkurgu kültürünü tanıtarak, üniversitelerde bu kültüre dair tüm unsurları ve etkinlikleri bir araya getirerek; bunu bir sosyal sorumluluk çatısı altında topluyor.

Etkinlik başlangıcından itibaren sürekli olarak alan içerisinde sosyal medya paylaşımları ve gün sonu videoları için kayıtlar alınacak. S3FCON’da bir cosplay yarışmasının yanı sıra, Magic: The Gathering turnuvası, masa oyunları ve su savaşı gibi etkinlikler de düzenlenip ödüller dağıtılacak.

İlginizi Çekebilir  YUCON: Uprising'de Neler Olacak?

S3FCON Etkinlikleri

Fantastik Rol Yapma Oyunları, Kutu ve Masa Oyunları, Playstation Oyunları, Atari Oyun Makinaları, Bilgi Yarışmaları, Magic: The Gathering Turnuvası, Arcade Oyun Turnuvası (Street Fighter/Mortal Kombat), Cosplay Yarışması, Su Savaşı etkinliği, Yazar ve çizerlerden seminer ve söyleşiler, Yemek Yarışmaları ve Atölyeleri, Oryantiring.

Resmi Facebook Sayfası

Etkinlik Sayfası