Haberler

Ryan Reynolds’tan Tek Filmlik Yayın Platformu: Mint Mobile+

Ryan Reynolds, yine kendine has mizah anlayışıyla ön plana çıkan bir projeyle karşımızda. Sadece tek bir filmin yayınlandığı Mint Mobile+ yayın hayatına başladı.

Aslında Mint Mobile+ platformunun oldukça kısa bir yayın hayatının olacağını şimdiden söylemek lazım. Ryan Reynolds’ın kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre bu hafta sonuna kadar sürecek bir ömrü var. Fakat fikir çok güzel.

Mint Mobile+ üzerinde, sadece tek bir film var. Reynolds’un Kristin Booth ile başrolünü paylaştığı, IMDB puanı 6.5 olan aksiyon-komedi türündeki Foolproof izlenebiliyor. İşin komik yanı, sitesindeki Original Originals, Kind of Originals ve Top 10 in US başlıklarında da bu film var. Tek farkı afişleri farklı.

Bu aslında Ryan Reynolds’un, bir süre önce hissedarı olduğu Mint Mobile telekomünikasyon şirketinin tanıtımı için yapılmış bir reklam kampanyası.

Şu an Mint Mobile+ sitesine giderek ücretsiz olarak Foolproof filmini 2003 DVD kalitesinde izleyebiliyorsunuz. Belli mi olur, belki Reynolds’un kendi filmlerini döndüreceği tek bir isteğe bağlı yayın platformuna dönüşür.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ridley Scott, Yapay Zeka Üzerine Film Çekmek İstiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.