Haberler

Ronia the Robber’s Daughter Animesinden İlk Fragman

ronia-the-robbers-daughter

Sizlere daha önce buradan detaylıca duyurduğumuz Ronja : Haydut Kızı (Ronia the Robber’s Daughter – Ronja Rövardotter) animesi ekranlara gelmeye çok yakın.

Studio Ghibli’nin ilk anime dizisi olan Ronia the Robber’s Daughter’dan ilk görüntüler ortaya çıktı.

Bilgisayar destekli 3D modelleme ile yapılan animenin yönetmenliğini Yerdeniz Öyküleri (Tales from Earthsea) ve From Up On Poppy Hill animelerinin yönetmeni Goro Miyazaki yapıyor.

Ronia’nın hikayesi ise şöyle:

Ronia, ormanın bütün tuhaf yaratıklarının dehşet içinde deliklerine kaçıştığı fırtınalı bir gecede doğar. Babası bir haydut çetesinin şefidir. O; annesi, babası ve on iki haydut, Mattis Ormanı’ndaki bir şatoda yaşarlar. Ronia için dünya, Mattis Şatosu ve orada yaşayan haydutlarla sınırlıdır – ta ki anne babası onu dışarıdaki dünyayı öğrenmesi için Mattis Ormanı’na gönderene kadar. İlk kez dışarıya çıktığı o gün Ronja’nın önünde kocaman bir dünyanın kapıları açılır. Kimi tehlikelerin -kanatlı vahşi cadılar, gri cüceler, cehennem uçurumu- yanında keşfedilecek onlarca güzellik onu bekliyordur ancak Ronia, yaşadığı şatoda ve ormanda keşfe çıkanın yalnızca kendisi olmadığını kısa sürede anlayacaktır. Sonunda gizemli arkadaşıyla karşılaşan Ronia’nın hayatı hiç beklemediği olaylarla alt üst olacaktır.

Sizi şimdi Ronia animesinden ilk görüntülerle başbaşa bırakalım:

Yazı: Goro Miyazaki‘nin ilk televizyon dizisi!!
Yazı: Ronia the Robber’s Daughter
Yazı: Fantastik edebiyat eserinden ekranlara uyarlanmıştır!
Anlatıcı: Ronia the Robber’s Daughter. Ekim’de yayına başlıyor. Çocukların bunu görmesini isterim.

İlginizi Çekebilir  Steven Spielberg, Sadece Gece İzlenebilecek Korku Dizisi Yapıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu