Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Rick and Morty, Kendi Dungeons and Dragons Macerasına Kavuşuyor

Rick and Morty, Kendi Dungeons and Dragons Macerasına Kavuşuyor

Fantastik ve bilimkurgu seven yetişkinlerin severek izlediği Rick and Morty, şimdi de bizlere masaüstü FRP deneyimi yaşatmak için geliyor. Wizards of the Coast, Dungeons & Dragons vs. Rick and Morty: Tabletop Roleplaying Game Adventure isimli FRP macerasını duyurdu.

Rick and Morty’nin FRP macerası, çizgi dizideki ana karakterleri de içerirken oyunculara paralel evrenlerde fantastik maceralar sunacak. 1-3. seviye için 5 oyunculuk bir macera seti olarak yayınlanacak Dungeons & Dragons vs. Rick and Morty: Tabletop Roleplaying Game Adventure, Rick and Morty’yi seven ve FRP’ye de başlamak isteyenler için sunulacak. Kısacası hiç FRP oynamamış ancak Rick and Morty’nin fantastik dünyalarında macera yaşamak isteyenler için harika bir seçim olacak.

Geçen sene, Kral Katili serisinin yazarı Pathrick Rothfuss‘un kaleme aldığı Rick And Morty Vs. Dungeons And Dragons isimli bir çizgi roman yayınlanmıştı. Bu çizgi romanda Rick ve Morty, FRP oynuyorlar ve kendileri de oyunun içine dahil oluyorlardı.

Yayınlanan maceranın çizgi roman ile bir bağlantısı olmayacağı açıklandı ancak yine de biz okumanızı kesinlikle öneririz.

İlginizi Çekebilir  İşCep’ten, World of Warcraft Oynayanlara Sinema Bileti Hediye!

Dungeons & Dragons vs Rick and Morty: Tabletop Roleplaying Game Adventure macerası 19 Kasım 2019‘da raflarda olacak. Dilerseniz kitabı Amazon üzerinden alabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar, paralel evrenlerde kaybolmayın!

Bu arada, Rick and Morty’nin Dungeons & Dragons çizgi roman macerası da 18 Eylül’de yayınlanacak Rick and Morty vs Dungeons & Dragons II: Painscape isimli yeni seri ile devam edecek.